Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko,

 

A nie można by ich wziąć ze Sobą? Ile ich jest? Chyba nie masz ich aż tyle co Violetta Villas?

Mam 4 ale chodzi mi o dwa. Jest to jakieś wyjście, ale mój psiaczek jest strasznie warczący. Nie gryzie ale warczy,więc odpada raczej chyba że mu hydroksyzynę zapodam. Można go przekupić papierosami i zabawką, nie jedzeniem.

Jeszcze nie przekreślam :D Po prostu muszę się chwilę zastanowić. Psiaki nie wezmę.Nie ma obawy.

 

-- 12 lip 2013, 14:26 --

 

Moja mama nie mówi nie, więc jest nadzieja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Z uwagi na fakt, że większość z nas jest z Południa naszego kochanego kraju zlot będzie organizowany w Centrum Polski. Bezpodstawna jest organizacja zlotu prawie na Północy.

Proszę o kopiowanie list, aby potwierdzić swój udział.

Jutro będę orientowała się w zakresie miejscowości mając na uwadze koszty za nocleg, położenie i względne warunki.

 

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia

2. Monar bez noclegu

3 *Wiola* 80% ale jak będę to na całość ;)

4. deader 15, 16,17,18 sierpnia

5. davin 15, 16,17,18

6. rotten soul 15, 16, 17, 18 sierpnia

7.Kestrel 15, 16, 17, 18 sierpnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi centrum jak najbardziej pasuje :D Więc tym bardziej potwierdzam. Kumpel o którym wspominałem gra wtedy gdzieś koncerty tak więc nikogo ze sobą nie targam.

 

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia

2. Monar bez noclegu

3 *Wiola* 80% ale jak będę to na całość ;)

4. deader 15, 16,17,18 sierpnia

5. davin 15, 16,17,18

6. rotten soul 15, 16, 17, 18 sierpnia

7.Kestrel 15, 16, 17, 18 sierpnia

 

mój psiaczek jest strasznie warczący. Nie gryzie ale warczy

Powarczymy na niego zwrotnie to się ogarnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam każda lokalizacja pasuje,byle w krajach UE bo paszportu niema,a tak jak by się próbowało przeszmuglować samego siebie przez jakieś Kirdżygistan,zadupiostan,mozambik,aż wreszcie gdzieś najebany wartownik na sybirze by zobaczył coś opisane "Вовсе не подозрительный чемодан" (wcale nie podejrzana walizka) wielkim oczojebnym czerwonym napisem,otworzył - i gówno ze szmuglerki,deportacja i do pierdla za nielegalne opuszczenie kraju

woops,chyba się zapędziłem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

 

Tego się nie spodziewałem :shock: , ale jako, że mieszkam ze 20 km ( w linii prostej) od geometrycznego środka Polski, to łaskawie się zgadzam :D Choć problem z dojazdem może być większy niż w przypadku Torunia, ale nie będę uprzedzał faktów. Na tej liście to chyba tylko Ty z Kestrelem jesteście z południa, nie wiem jak Wiola, więc skąd ten wniosek o większości południowców?

 

Też postaram się czegoś poszukać, w wolnej chwili.

 

deader,

 

Szkoda, że Twój ziomal odpadł :( Już się nastawiłem, że jednak przybędzie.

 

kasiątko,

Moja mama nie mówi nie, więc jest nadzieja :D

No to się jej trzymajmy :D . Postaraj się pomóc jej trochę.

 

Tak w ogóle to mnie trochę martwi, że nikt od wczoraj się nie dopisał :? . Do kiedy ta w ogóle czekamy na zgłoszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Twój ziomal odpadł :( Już się nastawiłem, że jednak przybędzie

No cóż, życie. Postaram się nadrobić za niego :P Mówiłeś że chciałeś z nim na tematy zawodowe pogadać, może pocieszy cię to że i ja mam nieco obeznania :) Z drugiej ręki co prawda ale jednak.

Tak w ogóle to mnie trochę martwi, że nikt od wczoraj się nie dopisał :? . Do kiedy ta w ogóle czekamy na zgłoszenia?

No lista na razie jest zacna ale tak krótka że przy nastawieniu na hardkor mógłbym was do domu zaprosić :P Ja tam czekam cierpliwie na wyniki "researchu" Moniki w temacie miejsca na zlot.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, jeśli planujemy spotkać się na zlocie za miesiąc, więc jest jeszcze czas, zeby dopisali się do listy Ci, którzy chcą się spotkać.

Ty mieszkasz w pobliżu, a chłopaki, ja i Wiola jesteśmy ze Śląska. Dla dwóch "niepewnych" osób nie będziemy przyjeżdżali tyle setek kilometrów na 3 noclegi. Centrum, to Centrum. Jeden user wprowadził nas w błąd, a na ustępstwa trzeba pójść. Ja zmieniłam datę urlopu więc nic się nie stanie, jeśli zlot będzie bliżej nas. Myślę, że to jest sprawiedliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader

No cóż, życie. Postaram się nadrobić za niego :P

Trzymam za słowo, a pamiętny jestem :D

 

No lista na razie jest zacna ale tak krótka że przy nastawieniu na hardkor mógłbym was do domu zaprosić :P

No to mamy w razie czego miejscówkę alternatywną , tylko wątpię czy masz tak pokaźną liczbę łóżek ;) .

 

 

Ja tam czekam cierpliwie na wyniki "researchu" Moniki w temacie miejsca na zlot.

No ja tak samo. I na innych chętnych również. Ludzie dawajcie, ruszcie leniwe tyłki :P

 

*Monika*

jeśli planujemy spotkać się na zlocie za miesiąc, więc jest jeszcze czas

Czas na dopisanie jest, tylko czy starczy go na odpowiednio wczesną rezerwację. Wiesz sporo ludzi urlopuje właśnie w sierpniu, nie mówiąc o tym, że akurat wtedy wypada długi weekend, więc chętnych do wypoczynku może być więcej, niż miejsc. Obawiam się trochę, że w Łódzkiem to fajnych miejscówek jest dość mało, ale to tylko moje niczym nie potwierdzone przeczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×