Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

psyche. Proste to jest ;) Dam banalny przykład. Jest ładna dziewczyna. Próbuję się umówić na spotkanie. To ona robi taaakkkkiii problem. A jeśli się uda to na 99% wiadomo, że pewnie odwoła bo coś tam. A próbuje się umówić z brzydka dziewczyną. To wtedy można ją traktować na serio bo raczej zachowa się poważnie i dotrzyma słowa. No to na starcie widać kto jest poważny. Ta ładna jest tylko...ładna. A ta brzydka jest normalna, kulturalna. Po prostu normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, ale to normalne ponieważ ładna dziewczyna mysli racjonalnie. Nie umówi się z kimś kogo nie zna w żaden sposób a brzydka jak to okreslasz to desperatka? Zresztą u mnie czujność wzbudziłaby osoba która chce się spotkać po napisaniu paru zdawkowych zdań. Po jakim czasie rozmowy Ty proponujesz dziewczyno spotkanie może w tym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musieć być być z jakimś brzydalem. Albo wcale nie będę mieć

A co z tymi co są pośrodku? Przeciętne Ci się nie podobają żadne? Tylko modelki albo pasztety są w Twojej okolicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche. I właśnie TY piszesz na odwrót niż ja myślę. Pewnie gdzieś przypadkiem poznasz kogoś przy okazji i utrzymasz z nim kontakt. Ale jeśli kogoś nie widziałaś to on ma Tobie udowadniać przez pół roku, że warto się z nim spotkać :D A po spotkaniu się okaże, że nie odpowiada wam swoje towarzystwo i tak się skończy :D

 

 

rotten soul Ja bardziej myślę w kategorii: ładna, brzydka :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, are you serious? Chcesz sie uganiac za paszkwilami?? Ja bym nie dal rady, bo mam gdzies wmontowane w podswiadomosci, ze dla brzydkich nie i koniec. Automatycznie mnie odtraca.

Z wiekiem wymagania odnośnie wyglądu maleją chyba że ktoś się dorobi fortuny. Mi też podobały się kiedyś tylko ładne, ponadprzeciętnej urody dziewczyny a teraz to z 80% polskich 18-20 latek mi się w miarę podoba a w moim wieku już trochę mniej ale pewnie koło połowy byłoby do zaakceptowania( ale większość nich jest w tym wieku dawno zajęta) . No ale z kobietą która nam się w z wyglądu nie podoba nie ma co się wiązać bo i tak nigdy nic tego nie będzie poza przyjaźnią co najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... uroda nie ma nic wspólnego z charakterem. :hide:

 

-- 04 lip 2013, 13:14 --

 

carlosbueno, masz racje, że z osobą któa nie wpadła nam w oko nie ma sensu się wiązać. Ale uroda to kwestia gustu. I jak już nie raz pisałam nie to ładne co ładne... :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, zauważ, że świat jest pełen idiotów, zboczeńców, gwałcicieli i zwyczjnie psycholi. W każdej dziewczynie racjonalnie myslącej włącza się lampka ostrzegawcza. Zresztą czasem działa tez intuicja czy ktos jest wart uwagi czy nie. Może po prostu nie pasujesz dziewczynie w jakiś inny sposób nie wiem palisz, jestem mięsożercą czyli nie vegetarianinem itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, zauważ, że świat jest pełen idiotów, zboczeńców, gwałcicieli i zwyczjnie psycholi. W każdej dziewczynie racjonalnie myslącej włącza się lampka ostrzegawcza. Zresztą czasem działa tez intuicja czy ktos jest wart uwagi czy nie. Może po prostu nie pasujesz dziewczynie w jakiś inny sposób nie wiem palisz, jestem mięsożercą czyli nie vegetarianinem itd itp

 

 

Tak rozumiem. Może pisać jakiś gwałcieciel na przykład. Ale ja nie umawiam spotkania w jakieś piwnicy :shock: Celowo się wybierze takie miejsce gdzie jest dużo ludzi. Można się nawet spotkać pod budynkiem policji. I co ja mogę zrobić dziewczynie w takich miejscach? :shock: Przez pisanie nigdy się pozna drugiej osoby. Tylko osobiście się da. A jak dziewczynie się nie podobam to się zakańcza spotkanie :D

 

-- 04 lip 2013, 12:28 --

 

psyche. No jak kiedyś próbowałem się spotkać używając portalu. No to było w ten sposób. Albo ja pierwszy pisałem albo łądna dziewczyna pierwsza pisała do mnie. Coś tam na wesoło się popisało. Ona proponuje po rozmowie zapoznanie i daje mi swój numer telefonu. No to po jakimś tam czasie ja pisze do niej i proponuje te zapoznanie i ona się nie spotka bo czas będzie mieć za pół roku. I jaki błąd popełniłem? :shock: A jak pisała brzydka do mnie brzydka dziewczyna to było tak samo z tą RÓŻNICĄ, że umówiła się na spotkanie i nie odwołała. I nikogo nie gwałciłem. I mam do tych brzydkich do dziś kontakt. To powiedz gdzie te błędy moje :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, a ja tak z ciekawości zapytam, po co umawiałeś się z jak to określasz brzydką dziewczyną ?

 

Ponieważ brzydka dziewczyna jest zazwyczaj normalna. Traktuje mnie poważnie. No prostu jest normalna 8) No jeśli dziewxzyna nie potrafi umówić się na spotkanie to chyba jest z nią coś nie halo :shock: A jeśli nie chce to po co sama proponuje i wciska swój numer? :roll: Jeśli ja nie chcę z kimś się spotykać to się nie umawiam i nie wciskam komuś swojego numeru :D

 

-- 04 lip 2013, 12:48 --

 

psyche. No braki czasu ponieważ zajeta nie wiadomo czym. Na przyjaciół nie ma czasu. I mi pisze, że bardzo jej zależy. A tak wchodzłem na ich profile na facebooku np to taż wpisy same z wypadów towarzystkich i imprez ale ONA czasu nie ma :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, i tu znowu wkrada się jakaś bezsensowna generalizacja. Tak jak napisałam wcześniej. To jak się dziewczyna, kobieta zachowuje nie wynika z tego czy jest piekna czy nie - to kwestia jej charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, a co sądzisz o przeciętniej urody dziewczynach bo z tego co widzę u Ciebie jest podział na ładna, brzydka i nic pośredniego a przecież większość kobiet jest przeciętna, chyba że masz jakieś wygórowane wymagania i każda dziewczyna która nie jest miss piękności to dla ciebie brzydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno Dla mnie ładna to taka która jest po prostu ładna i podkreśla swoją urodę. Czyli widać po makijażu czy stylu ubioru. A brzydka czyli można to ujać tak, że po prostu nie żadna piękność. Nie za atrakcyjna zbytnio. Nie pokreśla swojej urody makijażem czy specjalym ubiorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., powiem Ci szczerze że ja też nie rozumiem wielu facetów, którzy w tym wątku się wypowiadają ;)

 

-- 04 lip 2013, 13:58 --

 

qwertyxxx, :hide: czyli powiedz mi... jaki ubiór sprawia że kobieta jest ładna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, mnie to wyglada, że na siłe wyszukują wszystko by potwierdzić swoje błędne tezy. qwertyxxx, dał przykład, że dziewczyna ta którą przytoczył nie chciała się spotkać ponieważ była ładna. Ok każdy może mieć swoje zdanie ale mnie zwyczajnie wyglądało, że laska chciała się tylko zabawić a nie związku szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., oj tak tak... teraz jest faza na "urodę". Jakis czas temu była na "pieniądze".

Oj no właśnie - nie każda poznana dziewczyna ma ochotę na poważny związek. I to nie ważne czy jest ładna czy nie. To, że czasami nam się fajnie z kimś rozmawia, nie znaczy od razu że urodzimy takiemu facetowi gromadkę dzieci i się razem zestarzejemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani No ubiór taki aby podkreślić swoja urodę. Nie jakiś zwykły. Ale taki, że współgra z makijażem i fryzurą. Po prostu ładnie wygląda i tyle.

 

psyche. To jeśli laska chciała się zabawić to jak tu traktowac poważnie kobiety? :shock: To nigdy nie wiadomo czy laska na serio podchodzi do tematu. To łatwiej i szybciej idzie brzydką dziewczynę wyrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, nie zwykły czyli jaki...bo serio nie rozumiem? Kobieta w jeansach wygląda ładnie czy nie?

 

a skąd kobieta ma wiedzieć czy facet nie chce się tylko zabawić?... życie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx zakręciłeś się jak młody. Czytam dzisiaj co piszesz i już nic nie rozumiem. Piszesz o ubiorze a co będzie jak się rozbierze. Będzie ładna czy brzydka? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, a myslisz, że paszkwile tez nie ida się zabawić. Zreszta nie rozumiem jak wygląda dla Ciebie brzydka dziewczyna. Dasz przykład jakies zdjecie z google czy coś.

też jestem ciekawy jak wyglądają owe brzydkie dziewczyny bo znałem paru kolesi którzy sami niezbyt piękni mieli tak wygórowane wymagania że nawet wg mnie atrakcyjne kobiety uważali za brzydkie a każdą która nie miała figury miss uważali za grubą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×