Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04 ale to taki serial w którym każdy odcinek jest o czym innym tylko gra ten sam aktor, tak że można zacząć oglądać ten serial o byle którego odcinka.

Rozumiem, ale w moim przypadku jest tak, że jakoś po kilku odcinkach odechciewa mi się oglądać. Ostatnio to prawie w ogóle nie oglądam telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 stopnie

Nosz k*rwa ciepło i duszno jak w zasranym buszu,gdzie nie wyjdziesz tam się wydaje że temp. stoi a cholerne powietrze jest tak gęste że można kroić je kostką masła,stojąc chwile w upale tracisz przytomność,lata k*rwa się zachciało

lato

Lato-srato,dogódź polaczkom zima - bee bo zimno,bo nie da się wyjść,to macie k*rwa, pierdyliard stopni ciepła i duchote,niech was utopi ten pot z dupy

Radosne słoneczko i ciepełko k*rwa,świeci bezkarnie jakby chciało pokazać - Tak,chcieliście to się smażcie k*rwa :mrgreen: !

pot cieknący po udach

Taa,pot wszędzie,trochę ciepła,człowiek się zgrzeje i już jak pieprzony parowóz, duszy,furkocze,i zaczyna przypominać pie*olony potok,wszystko mokre i śmierdzące, MAGIA!

śmierdzący Pan, który przyszedł wziąć kredyt

 

Dzień jak co dzień w pracy,po czym wpada "KLIENT",co z tego że z mordy wali jak z burdelu w buszu a fetor który wydziela on sam przypomina latryne albo nieczyszczone szambo od miesiąca....kij z higieną,ON przychodzi wziąć kredyt,dlatego może jebać jak kupa gnoju w promieniu 2 kilometrów,wielki w d*pe kopany biznesmen, być może ma łeb do biznesu,ale co z tego jak pewnie każdy kontrahent wieje przed tą chodzącą kupą śmierdzących fekaliów

 

 

Masz Slow,próbka mojego hejtu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04 ja też mało oglądam teraz telewizję a jeszcze mniej filmy, tak dzisiaj wyjątkowo obejrzałem film.

Ja właściwie to swojego telewizora nie włączałem już kilka miesięcy. Jak, miałem Discovery Channel to jeszcze oglądałem, a tak to ostatnio oglądałem telewizję tylko jak byłem u sąsiadki i u niej był telewizor włączony, ale teraz już do niej nie chodzę, więc w ogóle teraz nie oglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04 z to chyba dużo przy kompie siedzisz jak widzę ;)

Otóż nie. Najczęściej to po prostu się położę, włączę internet w telefonie i tak leżę cały dzień. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04 a no tak... tak szybko na telefonie chyba nie można pisać, co :?:

To zależy od prędkości internetu w telefonie. Jak szybko się te wszystkie strony wczytują.

Ale jak się podłączyłem pod wi-fi w ośrodku wychowawczym to naprawdę szybko ten internet w telefonie chodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04 ale chodzi mi o to że nie ma takiej wygodnej klawiatury jak przy kompie i nie można tak szybko pisać... przy telefonie jest mniej wygodnie.

Można się przyzwyczaić, ja na swoim telefonie piszę już ponad dwa lata i nauczyłem się na nim bardzo szybko pisać. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04 a co znaczą te cyfry przy Twoim imieniu 20.04 :?:Jeśli można wiedzieć.

20.04 to data masakry w Columbine High School. I przy okazji data mojej rejestracji tutaj. Ale raczej kierowałem się tym pierwszym.

Jest to także data narodzin Adolfa Hitlera, ale tym już się w ogóle nie kierowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×