Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hehe łechtajcie sie wzajemnie. Ja tu widze , ze umiejetnosc rozumienia tego co sie napisalo szwankuje. Laska chodzi z goła dupa po miescie i ma jeszcze czelnosc nazywac mnie debilem. A potem jęczy jak to jej niedobrze w życiu .

 

Zastanów sie siostrowiatru napierw co robisz nim zaczniesz rzucac wyzwiskami na lewo i prawo. Moze i masz taki charakter ale pomysl , ze byc moze ktos ma racje piszac do Ciebie w taki sposob w jaki Ja napisalem.

 

Chcialem cos jeszcze napisac jak ludzie postrzegaja takie damy jak Ty ale dam se spokoj a Ty jęcz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, wydrukować i powiesić nad łóżkiem :pirate:

Ale nadal nie wiem w jakim celu. :roll: Tępak ze mnie..

A teraz to Twój avek mi się w ogóle nie wczytuje :?

 

-- 12 cze 2013, 21:38 --

 

hehe łechtajcie sie wzajemnie. Ja tu widze , ze umiejetnosc rozumienia tego co sie napisalo szwankuje. Laska chodzi z goła dupa po miescie i ma jeszcze czelnosc nazywac mnie debilem. A potem jęczy jak to jej niedobrze w życiu .

 

Zastanów sie siostrowiatru napierw co robisz nim zaczniesz rzucac wyzwiskami na lewo i prawo. Moze i masz taki charakter ale pomysl , ze byc moze ktos ma racje piszac do Ciebie w taki sposob w jaki Ja napisalem.

 

Chcialem cos jeszcze napisac jak ludzie postrzegaja takie damy jak Ty ale dam se spokoj a Ty jęcz dalej.

Chcesz się podbudować w ten sposób? :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, na serio myślałeś, że ona wyszła w stringach na miasto? :D

 

spodnie jej sie rozdarły na pupie po prostu, ogarnij kontekst tamtej dyskusji, nie czytales ze zrozumieniem.

 

siostrawiatru, juz sie pogubilem chodzilo o ta kropke czarna chodzilo mi a Ci? :]

 

-- 12 cze 2013, 21:40 --

 

Marcin20.04, no nie zaszkodzi wziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, wkleiłem ten obrazek, żeby was wystraszyć, jak nie wyszło, to nie wiem co z Tym zrób, wyślij komuś może się będzie bał. ;)

 

no zaraz, go zreperuje.

 

Kestrel, hi, to wczoraj co pisałes to bylo odnosnie mojego podpisu? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×