Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

co sie dzieje, przed czym uciekacie, a ja sobie kupilem czipsy tortilla te trojkatne, ale jakies takie twarde, czerstwe ale nie wrocilem sie do marketu zeby je oddac, widzisz poem, nie tylko Ty nie zglosilas reklamacji. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uciekam w świat wirtualny dzisiaj... źle, bo od kilku dni starałam się ograniczać komputer i jakoś wyciągnąć się z tego...

Dobrze, że chociaż próbujesz. Ja już dałam sobie spokój. To moje wirtualne, rozgadane ja jest całkowitym przeciwieństwem tej realnej, zalęknionej kingi :( Ciężko mi z tym. W ogóle ze wszystkim mi ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje, przed czym uciekacie, a ja sobie kupilem czipsy tortilla te trojkatne, ale jakies takie twarde, czerstwe ale nie wrocilem sie do marketu zeby je oddac, widzisz poem, nie tylko Ty nie zglosilas reklamacji. :smile:

One wszystkie takie są. :? Też się kiedyś nacięłam.

 

-- 12 cze 2013, 21:03 --

 

Ja zamówiłem i zapłaciłem za dwie listwy okienne do przyczepy kempingowej, a przysłali tylko jedną a i tak nie zrobiłem reklamacji.

A ja się boję reklamować. Zresztą ja się wszystkiego boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, no a moze wlasnie tu jestes prawdziwa, a w realu nie jestes soba, bo blokuje Cie lek?

 

btw, poznalem swietny sposob na stres, trzeba zwolnic wszystko, tak w srodku, mysli i odczucia, zeby sie wolniej przewijaly, dzisiaj wyprobowalem w korku, musze przyznac, ze dziala. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zamówiłem i zapłaciłem za dwie listwy okienne do przyczepy kempingowej, a przysłali tylko jedną a i tak nie zrobiłem reklamacji.

A ja się boję reklamować. Zresztą ja się wszystkiego boję.

Ja nie reklamowałem z tego samego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, no myślami spowolnić, nie przeskakiwać do przodu, tak jak ruszasz ręką i zatrzymujesz ją to tak samo z myślami.

Za tępa jestem na to :(

 

-- 12 cze 2013, 21:15 --

 

eh ja nie myślałem nawet kiedyś o dogadywaniu się z innymi a teraz ze wszystkimi idzie świetnie

trzeba po prostu gadać ..........................gadać i po jakimś czasie jest ok

Taaa ja gadam a ludzie na mnie napadają jak przed paroma minutami. Ale nie w tym wątku. Aż cieszę się , że mam znieczulicę ostatnio bo bym się poryczała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×