Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

żarty z koncertu Justina Biebera podczas zajęć :shock:

ja się uśmiałem jak w wiadomościach tvp usłyszałem że Bimber to artysta i w dodatku nie odróżnia Polski od Rosji, widać że poziom wiedzy nie odstaje od poziomu muzycznego.

 

Też słyszałam, że jedzie do Rosji. :P Matko, co to się dzisiaj w Łodzi nie działo przez tego "światowej klasy artystę". Fanki czatowały podobno od 5 rano. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Bieber to nie artysta tylko produkt muzykopodobny którego docelowym odbiorcą są dziewczyny w wieku 10-15 lat. Słowo artysta uległo całkowitej dewaulacji skoro takiego knypka tak nazywają zresztą nie tylko jego. Byłem przez pewien czas niejako zmuszony do oglądania jakiejs durnej stacji muzycznej fun tv czy coś w tym guście, gdzie występowali sami artyści czyli jakieś wypizdrzone laski i kolesie podrygujący i śpiewający komputerowo przerobionym głosem w rytm jakieś prymitywnej wtórnej pseudomuzyki z jednej sztancy. Nie wiem jak nisko bym musiał upaść żeby się jarać takim czymś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artysta – osoba tworząca (wykonująca) przedmioty materialne, lub utwory niematerialne mające cechy dzieła sztuki.

 

Artysta – twórca tym różni się od rzemieślnika – odtwórcy, że swoje dzieła tworzy w oparciu o własną koncepcję, nadając im niepowtarzalny charakter. Dzięki temu dzieła znanych artystów rozpoznawane są bez potrzeby oglądania ich sygnatur.

 

W zależności od rodzaju wykonywanej twórczości wykonywany przez artystę zawód będzie nosił nazwę np.: artysta plastyk, artysta muzyk. za http://pl.wikipedia.org/wiki/Artysta

 

Mi chodziło o nadużywanie słowa artysta, bo ludzie to słuchają co chcą. Mogę nie lubić czy nie znać wielu znanych kompozytorów, czy twórców nowych oryginalnych stylów gatunków muzycznych ale mimo tego pozostają artystami.

Mi się nie podoba cała ta współczesna muzyka mainstreamowa dobrze że w necie można coś fajnego znaleźć i posłuchać bo tak byłaby to zupełna klapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×