Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Ci stopa zmalała w związku z dużą utratą wagi rozumiem czy tarczyce miałeś bo od tego tez stopa rośnie.

żadnej tarczycy, tak stopa mi zmalała o 1 rozmiar jak schudłem 25 kg, potem odzyskałem 10 z tego ale stopa już została mniejsza na szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Ci stopa zmalała w związku z dużą utratą wagi rozumiem czy tarczyce miałeś bo od tego tez stopa rośnie.

żadnej tarczycy, tak stopa mi zmalała o 1 rozmiar jak schudłem 25 kg, potem odzyskałem 10 z tego ale stopa już została mniejsza na szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, 181 i czuję się z tym strasznie źle :roll:

mogłabyś szpilki założyć a i tak byś była niższa ode mnie :mrgreen: chyba w dzisiejszych czasach to nie problem taki wzrost jest mnóstwo wysokich facetów kiedyś z 50 lat temu to kobiety mające 175 nie miały wzięcia bo facet powyżej 180 był ewenementem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, 181 i czuję się z tym strasznie źle :roll:

mogłabyś szpilki założyć a i tak byś była niższa ode mnie :mrgreen: chyba w dzisiejszych czasach to nie problem taki wzrost jest mnóstwo wysokich facetów kiedyś z 50 lat temu to kobiety mające 175 nie miały wzięcia bo facet powyżej 180 był ewenementem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×