Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ja rower w weekend wyciagam, tylko musze znalezc kogos do pojezdzenia ze mna, zawsze to przyjemniej.

też muszę wyciągnąć i zobaczyć czy się jeszcze do czegoś nadaje ten mój stary rzęch...

 

-- 05 mar 2013, 21:46 --

 

a domiasta czy w teren? rolki to wiadomo tylko na asfalt, dlatego nie lubie rolek, sa malo uniwersalne. ;/

ja nie lubię rolek z zupełnie innego powodu :)

a w gdańsku jest od kilku lat dużo miejsca do jeżdżenia, bo robią nam ciągle jakieś nowe ścieżki rowerowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rower w weekend wyciagam, tylko musze znalezc kogos do pojezdzenia ze mna, zawsze to przyjemniej.

też muszę wyciągnąć i zobaczyć czy się jeszcze do czegoś nadaje ten mój stary rzęch...

 

-- 05 mar 2013, 21:46 --

 

a domiasta czy w teren? rolki to wiadomo tylko na asfalt, dlatego nie lubie rolek, sa malo uniwersalne. ;/

ja nie lubię rolek z zupełnie innego powodu :)

a w gdańsku jest od kilku lat dużo miejsca do jeżdżenia, bo robią nam ciągle jakieś nowe ścieżki rowerowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comatom, "tylko maczety..." - dobre ;D

 

Mushroom, a u mnie najblizsza trasa calkiem fajna oddalona o jakies 7km.

jeszcze oprocz uniewersalnosci, to nie uznaje pojadow wolniejszych od nog, chociaz kiedys jezdzilem na rolkach, nawet umialem przekladanke do tylu robic. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comatom, "tylko maczety..." - dobre ;D

 

Mushroom, a u mnie najblizsza trasa calkiem fajna oddalona o jakies 7km.

jeszcze oprocz uniewersalnosci, to nie uznaje pojadow wolniejszych od nog, chociaz kiedys jezdzilem na rolkach, nawet umialem przekladanke do tylu robic. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×