Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobić by się nie zabić? Pomóżcie, bardzo proszę


mickey180

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś miał wybór i mógł decydować o wszystkim co Cię spotyka w życiu ... jaką drogę byś wybrał? Wyobraź sobie taki świat, w którym mozesz zaprojektować wszytko np.: swój wygląd, inteligencje, przyjaciól i widok za oknem .... poprostu decydujesz o wszystkim. Zrób sobie mapę marzeń i sam oceń jaka ona jest?

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol:bam du szut tu ga

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konstrukcja takiej mapy może być mentalna czyli wizualizujesz sobie taki świad gdzie spełniają się wszytkie twoje marzenia ale można też ją narysować lub stworzyć komputerowo. Jest to dobra zabawa a przy okazji dowiadujemy się czegoś o sobie.

 

 

 

 

 

bam du szut tu ga

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:37 pm ]

ten temat był odrebnym tematem ... nie wiem dlaczego ale ktos postanowił, że ma być tutaj .... nie wydaje mi się by on tu pasował ale skoro tak to trudno

 

 

 

 

 

bam du szut tu ga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby dobrze wizualizować należałoby dużo ćwiczyć bo nie jest to propste ... zwłaszcza gdy mamy tendęcje do myślenia pesymistycznego dlatego najlepiej uruchomić kompa poszukać w necie fajnych kolorowych fotek i zacząć robić swój wymażony świat w formie colazu. Jest to fajna zabawa .... polecam

 

 

bam du szut tu ga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wam opowiadam relacje z widzenia pani pedagog otóż widziałam dzisiaj ją na matmie!

Porażka

wygląda tak jakbym do niej poszła powiedziała ze sie cięłam mysle o samobójstwie mam cieżką depresje i nadal próbuje się oklaczac to by zrobiłam to tak:

ułożyła stóg siana i belke na środku przywiązała mnie do tej belki i podpaliła

 

baba jest stara i pewqnie jakas stara metoda by mnie coś tam robiła...

 

jejkuś

 

a co do psychologa to chyba jest potrzebne jakies zawiadomienie od rodziców albo sam rodzic i ogolnie kasa:P z tym drugim to jakoś bym wykobinowała ale żeby nei była ogromna suma:P

 

gorzej z drugim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz powyżej 16 lat, to nie - patrząc pod względem prawa. A patrząc pod względem życia, nie prawa, to nie muszą wiedzieć nigdy, tylko trzeba przy tym trochę ''pokombinować'' - cóż, nigdy nie byłem legalistą, jeśli ktoś życzy sobie dyskrecję, to jego sprawa niezależnie od wieku i prawo niech sie tu nie wpiernicza :twisted:

 

Pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej jak ty nazywasz Szczecin zadupiem to co ja mam powiedzieć? xD Goleniów ;) (to niedaleko Szczecina jest)

Mam dokładnie to samo.. w sumie pod koniec wakacji jeszcze jakoś tam się czułam ale po tygodniu w nowej szkole totalne załamanie... ale skoro inni przetrwali te trzy lata to my też! niedługo pewnie wjedzie się w ten rytm, przynajmniej miejmy nadzieję. :3 idź,idź do psychologa!

*sciiisk*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis mialam jakis dziwny atak- pierwszy raz bo jestem w trakcie leczenia , ale czulam sie dobrze i ze depresje pokonalam , ale pare godzin temu przezylam horror calkiem nie wiem skad sie to wzielo, nagle dostalam ataku paniki , zaczelam plakac , czulam potworny lek i bylo mi niedobrze , mialam mysli samobojcze i gdyby nie to ze chlopak mnie trzymal zabilabym sie.., dzwonilam do mojego psychiatry kazal mi wzywac pogotowie ale nie wezwalam bo za jakis czas poczulam sie lepiej i obecnie jest calkiem dobrze , boje suie kolejnych dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica,deprecha i liceum.....skąd ja to znam...

Dobrze że ten okres już za mną.

A wracając do pedagogów szkolnych to moja pani pedagog nie pomogła mi w ogóle bo a>stwierdzilem że nie jest mi w stanie pomóc,b>Wygadała by wszystko swoim koleżankom nauczycielkom....a z pewnymi nauczycielkami miałem duuuuużo złych przygód.....

Teraz jedna jest dyrektorką tego liceum.Pozdrawiam żałosną panią dyrektor :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, polecałbym raczej szukać terapeuty na własną rękę - do lekarza pierwszego kontaktu iść i poprosić o skierowanie, albo przez sieć znaleźć... Ale, oczywiście, decyzja powinna być całkiem Twoja - może Ty masz akurat bardzo fajną i porządną pedagog.

 

A co do ''zadupia'' - prowincja to sposób myślenia, nie położenie geograficzne, pamiętajcie o tym.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×