Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobić by się nie zabić? Pomóżcie, bardzo proszę


mickey180

Rekomendowane odpowiedzi

jak facet chce mi stawiac to ...... szkoda gadać wogole ich nie interesuje kim jestem co mam do powiedzenia.

 

Skąd wiesz? W jakiś sposób trzeba zacząć rozmowę, postawienie drinka jest dobrym pretekstem, a co potem to już zależy od tego co z rozmowy wyjdzie...

 

Ludzie w realu nie poznają się po charakterach tylko po wyglądzie, charakter jest potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodze w garsonkach na imprezy też zawsze wyglądam elegancko.

nie prowokuje takich sytuacji jestem pewna.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:19 am ]

Skąd wiesz? W jakiś sposób trzeba zacząć rozmowę.

 

Poprostu wiem potrafie rozmawiać z ludźmi moja praca tego odemnie wymaga czesto kiedy słysza czym sie zajmuje po moim wyglądzie stwierdzaja" nie doceniałem cie "albo cos w tym stylu. Nienawidze ludzi ktorzy obnosza sie z kasą to co mam na koncie lub w portfelu to tylko i wyłącznie moja sprawa ... skoro mnie nie zaprosił to z jakiej racji ma mi stawiac moze zemna pogadac i bez drinka czy piwa .... moze to cos zemna jest nie tak, ale kiedy słysze " czego słuchasz" :to zawsze odpowiadam" wiem napewno masz wszystkie moje ulubione płyty w domu" nie dzieki. pozdrawiam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:11 am ]

ok Kończe założenie tematu było inne przepraszam wszystkich, że wyjechałam ze swoim problemem (kolejnym) to błahostka.Dzięki wszystkim za odpowiedzi buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się Tomku wszystkiego. Kiedy to piszę cała się trzęsęSad

Zdarza się i tak. Wiele osób ma z tym problem. Jak sobie z tym radzić? Dobra, powiem szczerze, nie mam ku*wa pojęcia. Nie mam pojęcia jak cokolwiek zrobić. Mam wszystko w dupie już mi nie zależy na niczym.

Może też powinnaś to w piz*u olać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekla babeczko tobie to trzeba porzadnego lania wiesz? nie wiem czemu ale nie wierze ci , na prawde gdyz wiem ze twoj stan nie jest na tyle powazny zeby robic sobie krzywde , jestes slabiutka osoba , czy ty wreszcie nie mozesz udowodnic SOBIE ze jestes silna i ze nie jestes ''glupiutka'' ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tu pisało juz kilka wszesniej osob ciezko jest cos doradzic...niestety trzeba przez to przebrnąć...ja po rozstaniu z facetem dochodzilam do siebie przez prawie dwa lata...i nadal bylo by zle gdybym nie wyjechala na studia do miasta oddalonego od niego o ponad 300km. Ucieczka to nie najlepszy sposob na rozwiazanie tego ale swiadomosc ze go nie spotkam na ulicy czy w ulubionej knajpie bardzo mi pomogła....i skoro Cie zostawila nie byla Cie warta...szkoda lez i smutkow.... ja tez probowalam sie kiedys zabic....polknelam cale pudelko tabletek nasennych.Lecz gdy doszlo juz do ostatniej tabletko nagle zrozumialam ze chce zyc, ze nie warto przez kogos doprowadzic sie do smierci...zwrocilam wszystko chwile po tym. i dzis ciesze sie ze zyje, na nowo probuje ulozyc sobie zycie, pomimo ze oprocz tego mam na koncie smierc bliskich mi osob i bol po ich utracie, i strate dziecka..... naprawde zycie sie jeszcze ulozy i Tobie. wez sie w garsc i badz szczesliwy, poznasz kogos realizuj marzenia dasz rade, ja slaba dalam ! a teraz jestem silniejsza ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale, ale... nie tylo ci co tu piszą, wchodzą na forum...

Dobra no poniosło mnie mam qurewsko ale to bardzo qurewsko zły dzień. Znajoma mi mówi, że tylko uwagi szukam [ta ku*wa jakby trąbił całemu światu :evil: ] i nic z życiem nie chcę zrobić. Mówi, że przez więcej przeszła bla bla i wyliczanki se kurde robi kto co więcej BLA. Jak mi tacy ludzie na nerwy działają. ... yyyyyhhh nie chce mi się dalej opowiadać. Za dużo tego.

 

mala_ta, wybacz. Nie bierz tego Para, jak coś nie wyjdzie to będzie zdychanie w męczarni a poza tym nie ma gwarancji. Jak Cię odratują to masz po wątrobie w najlepszym przypadku. Nie chcesz tego uwierz ;) Trzymaj się i zostań z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×