Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

krzywy jak cholera, ale zobaczymy co lekarz powie :( teraz jest moda, żeby zdjęcia rentgenowskie nagrywać na płytę, a na moim kompie nie chciała się otworzyć :/ kręgosłup mnie boli każdego dnia, chodzę codziennie z kijkami, bo to jedyna rzecz przy której nie czuję bólu, ale na poprzedniej wizycie lekarz powiedział, że to są już zmiany zwyrodnieniowe i prawdopodobnie nic się z tym już nie zrobi, ale zobaczymy jak przyjdę ze zdjęciami rtg :( (mój kręgosłup jest w fazie rozpadu, bo chorowałam wiele lat na chorobę Scheuermanna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, to tak jak moja żona, codziennie boli ją kręgosłup i chodzi z kijkami bo to jedyne co jej pomaga :mrgreen:

 

kupiłem sobie opakowanie benzo i to sprawiło mi wieeeelką radość , 3 miesiące nie byłem w posiadaniu bo współdomownicy mi powyżerali, a nie posiadanie strasznie mnie niekiedy wnerwiało :P No i to , że wyjarałem co najwyżej 10 fajek i wypiłem tylko 3 kawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, też mam okropny problem z kręgosłupem, ale w moim przypadku basen odpada (panicznie boję się głębokiej wody)

 

co mnie dzisiaj cieszy? piękna pogoda, słoneczko, kawa, dobre śniadanie :D

 

a ja o dziwo nie boję się wody, ale muszę mieć w swojej okolicy jakąś asekuracje np. ewentualnie linę za którą mogą złapać, czy boje, albo po prostu brzeg basenu. ale samej wody się nie boję, mimo, że w dzieciństwie na nauce pływania instruktorka prawie mnie utopiła. miałam 8 lat i do tej pory nie rozumiem czemu nie mam jakieś traumy z tego powodu O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×