Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

leaslie, gratuluję...jak Wy to robicie, że mimo wszystko dajecie radę w szkołach, na uczelniach???

 

Mnie nerwica zabrała bardzo dużo, bo w czasach mojej młodości nie leczono jej tak jak teraz. Nie było terapii i w ogóle zrozumienia, nawet ze strony lekarzy. Radziłam sobie, jak mogłam, sama...jednak bywało bardzo trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, w moim przypadku studia są jedyną rzeczą, która mnie trzyma w pionie.

Gdyby nie one już dawno bym się rozsypała doszczętnie...

nawet moja terapeutka stwierdziła, że tylko dzięki temu że mam cel - skończyć te studia, radziłam i radzę sobie do tej pory.

 

Myślę też, że wiele zależy od rodzaju zaburzeń na jakie cierpi dana osoba, mi moje zaburzenia dysocjacyjne jakoś bardzo nie utrudniają nauki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to będziemy się wspierać, żeby dać radę :D a kiedy masz egzaminy? ja mam do wyboru: albo dwa 9 lutego, albo jeden 9 lutego, a drugi 16. i zastanawiam się czy się spiąć i zaliczyć oba 9 i mieć z głowy, czy rozłożyć sobie najpierw jeden a potem drugi ;P

 

a radość mi sprawiła dzisiejsza motywacja, sporo zrobiłam, byłam cały dzień wesoła i teraz zmobilizowałam się do wieczornych ćwiczeń :) chyba faza depresyjna zaczyna mi mijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 lutego, 6 lutego i 8. Chociaż z tym 6. to jeszcze nie wiadomo bo wykładowcy coś nie pasuje i chyba będzie przełożony.

 

A odnośnie Twoich egzaminów, ja bym wzięła razem, ale tylko pod warunkiem, że czułabym się na siłach ogarnąć materiał ;)

a tak w ogóle co studiujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 lutego, 6 lutego i 8. Chociaż z tym 6. to jeszcze nie wiadomo bo wykładowcy coś nie pasuje i chyba będzie przełożony.

 

A odnośnie Twoich egzaminów, ja bym wzięła razem, ale tylko pod warunkiem, że czułabym się na siłach ogarnąć materiał ;)

a tak w ogóle co studiujesz?

 

dziennikarstwo i komunikację społeczną. No właśnie może uda mi się ogarnąć oba egzaminy, pod warunkiem, że jutro zacznę się już uczyć :D a mam takie niewdzięczne egzaminy, bo duży materiał i do tego jeden egzamin ustny :/ a Ty co studiujesz?

 

radość teraz, bo jest mi dobrze i radośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 lutego, 6 lutego i 8. Chociaż z tym 6. to jeszcze nie wiadomo bo wykładowcy coś nie pasuje i chyba będzie przełożony.

 

A odnośnie Twoich egzaminów, ja bym wzięła razem, ale tylko pod warunkiem, że czułabym się na siłach ogarnąć materiał ;)

a tak w ogóle co studiujesz?

 

dziennikarstwo i komunikację społeczną. No właśnie może uda mi się ogarnąć oba egzaminy, pod warunkiem, że jutro zacznę się już uczyć :D a mam takie niewdzięczne egzaminy, bo duży materiał i do tego jeden egzamin ustny :/ a Ty co studiujesz?

 

 

pielęgniarstwo ;)

oj tam, ja się zawsze ucze dzień przed, chociaż jakbym miała 2 egzaminy w jeden dzień to pewnie bym 2 dni przed zaczęła :mrgreen:

wyjątkiem u mnie była tylko anestezjologia gdzie zaczęłam wcześniej ;)

ale to w sumie zależy jak co komu wchodzi, ja wiem, że jestem w stanie w jeden dzień się nauczyć i dlatego kategorycznie odmawiam psychiatrze przepisania mi leków, bo jak brałam to miałam masakre z nauką :bezradny: zresztą moja pani doktor jakoś specjalnie nie naciska na leki ;)

ale no trzeba mierzyć siły na zamiary ;) w każdym bądź razie życzę powodzenia i trzymam kciuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety jestem tłumok i nie potrafię się uczyć :( co przyswoję to zaraz zapomnę, mam dziury w głowie i nie potrafię się koncentrować :/ niestety to skutek uboczny tego, że nadużywałam narkotyków w bardzo młodym wieku i chyba mi porobiły zbyt duży bałagan w głowie, więc uczę się uczyć na nowo, dlatego muszę przygotowywać się trochę wcześniej, zwłaszcza jak materiał jest duży (ekonomia i historia mediów -_-) , ale wiem, że prędzej czy później uda się zaliczyć :D w końcu są jeszcze poprawki :D dzięki wielkie i Tobie również powodzenia! :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×