Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle dziś co ogólnie- rozstanie z toksycznym człowiekiem, który maltretował mnie psychicznie(dzięki niemu trafiłam na to forum), oszukiwał.

Dowiaduję się wielu złych rzeczy, czuję się skrzywdzona, upokorzona, oszukana, ale też w pewnym sensie wygrana. Wygrałam życie rozstając się z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah co mi sprawiło radosc ta wiadomosć od pewnej Pani: "Dzięki, pierwszy uśmiech dziś Jasne , że ja Jutro postaram się zmierzyć z tym lękiem." No tero to ide sobie zapalic z usmiechem na twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, gratulacje. :D

 

Wczoraj byłam wdzięczna za nowe pomysły, za nowy napływ optymizmu i entuzjazmu, za to, że on zmartwił się, aby mi się znowu nie zmieniło. :mrgreen: Dzisiaj jestem wdzięczna za herbaty z cytryną i inhalacje eukaliptusowe na katar, choć to... No i za książkę i sięgnięcie dzięki niej po jedyny pamiętnik jaki mi się ostał, pierwszy, miałam chyba 11 lat jak go zaczęłam pisać, a 13 jak skończyłam. Trochę mi się rozjaśniło jak go przejrzałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok mojego żebrzącego kota, który na widok deski do krojenia i noża zerwał się na równe łapy i przybiegł w mgnieniu oka, zaczął się ocierać i przeraźliwie miauczeć. Nie rozczarował go fakt, że zamiast smakowitych kąsków przekrawałam swoje tabletki, żeby przygotować sobie "zapas połówek" na kilka dni. Rozbawiła mnie również jego "mina" na słowa koty nie ćpają :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udany dzień, po prostu. Choć zwyczajny, ale...

Zły okres chyba minął. Oby długo się nie pojawiał. A że przyjdzie znowu nieproszony, z niewiadomych przyczyn... Wiem. Ale narazie radość sprawia mi to, że czuję, że to odeszło. Choć na jakiś czas :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×