Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

ok, to postaram się zarezerwować 8 miejsc (najwyżej ktoś będzie siedział na czyiś kolanach albo podkradnie krzesło ze stolika obok albo.. przyniesie swoje :D ) na godz. 16 :)

za 20 zł można się spokojnie najeść i wypić coś po posiłku - tu macie menu http://manekin.pl/lodz,menu zobaczcie sobie

 

download/file.php?id=8389&t=1 chyba mnie poznacie.. tylko proszę nie uciekać na mój widok ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy fontannie z małymi dziećmi : P jak pedobeary

 

Mam nadzieję, że efekty mojej choroby w postaci niezliczonych dawek avio+apapu+kawy ze mnie ujdą i przestanę się do soboty zachowywać jak rasowy ćpun, co by nie robić przypału :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może chodnik za fontanną bliżej ul. kościuszki - nie ma tam niczego spektakularnego więc nie powinno by przypału że ktoś zaczepi osobę siedząca na jakimś murku, ławce, fontannie itp. jak ktoś będzie tam stał lub się nerwowo kręcił to wiadomo że od nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, skąd jesteś :P Nie wiem, czy zasłużyłam, ale jak mam momenty, że czuję się bardziej w stanie, to nie omieszkam korzystać, zresztą postanowiłam ostatnio zwiększyć troszkę obroty życiowe...

 

-- 13 paź 2012, 01:21 --

 

Do zobaczenia wszystkim jutro!

Btw. przeczytałam menu Manekina i jako naczelnemu smakoszowi aż mi ślinka pociekła... ammm ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×