Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Bełchatów jest tak smutaskowy, że aż zęby bolą, to fakt. Za dużo ludzi, za mało miejsca, jedno osiedle brzydsze od drugiego, ciasnota,o gólny 'bessęs' a przede wszystkim zupełny brak charakteru - efekt robienia miasta tam gdzie go nigdy nie miało być, haha. Ostatnio spotkałam się z koleżanką z liceum i nie miałyśmy się zupełnie gdzie podziać, gdy komary nas już zaczęły chlać na ogródkach na nowym sławetnym 'deptaku' to zdałyśmy sobie sprawę, że nie ma gdzie uciekać. Wybór między siódemkami a speed rockiem nie jest żadnym wyborem gdy nie zalicza się już człowiek do kasty gimbusiarni, a ile można chodzić do gościńca. Nie tęsknię wcale za tym miastem.

 

Natomiast Łódź (ten post absolutnie nie ma na celu porównywania tych dwóch miast, 'Betonów' to jednak zadupie) zawsze miała dla mnie klimat, który mi bardzo odpowiadał. I nie mówię tutaj o zanieczyszczeniu powietrza. ;) Raczej o tym uroku zawartym w brzydocie, który mnie przynajmniej przyciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nagle dołączyłem się do tematu, ale zajęło mi pół godziny przełamanie się i napisanie, że chętnie dołączyłbym się do zlotu :)

Ja również! To trzy osoby już są :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałam mimo wszystko podzielić się z Wami swoja radością ze powoli wychodzę na prostą :) mówi się, że kto nie dosięgnie dna, ten się nie odbije..

 

 

na spotkanie mogę przynieść ciasto jeśli lubicie :> może to zacheci wszystkich do spotkania :D:D

 

piszcie na paquarette@o2.pl, bo mało konkretów o tym spotkaniu widzę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×