Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem wielce oburzona, ot co.


WiesiaWiesia

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałam całe to forum, a szczególnie wszystkie tematy wyrzucone do kosza. Znalazłam tam osobę o nicku `BoskiRoman` z problemem dotyczącym laski Ducha Świętego. DLACZEGO ODRZUCILIŚCIE TEN TEMAT?! CHŁOPAK MA PROBLEM Z RELIGIJNOŚCIĄ, A WY MU TAK BEZCZELNIE WYPISALIŚCIE `KOSZ` I NARA! To świadczy jedynie o tym, jakie chore na łeb chamy udzielają się na tym forum, ot co. Myslałam, że ono mi pomoże, okazało się, ze swoje problemy psychiczno-fizyczno-mentalno-kokosowe muszę rozwiązywać sama, ot co.

Idę się chyba upiję, ot co.

Albo nie, zrobię placków, w czwartek przecież Boże Ciało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem wrażenie że BoskiRoman robi sobie , kolokwialnie rzecz ujmując z nas "jaja"

Ten post był zbyt pokręcony, zbyt prowokacyjny-taki na zasadzie wkładania kija w mrowisko na prawdę chorych ludzi

Oczywiście mogę się mylić.

...ale takie myśli przyszły mi do głowy wczoraj czytając Jego posta

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy WiesiaWiesia, to aby nie BoskiRoman?

Obydwoje nie stawiają przecinka przed że, co z tego, że IP inne.

Kto by się zainteresował tamtym tematem tak bardzo, żeby tu wyrażać swoje oburzenie.

 

Tamto wygląda, jak kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, dlaczego ten świat jest taki okrutny?
Wobec Ciebie? Gdzie? Kto Cie skrzywdził?
Zamiast poradzic coś mnie ...
Na co? Boli Cie brzuch? Głowa?
Miło, że pomagacie innym.
Wiemy, wiemy ;)

 

Zamiast doszukiwac sie czyjejs niekompetencji tam, gdzie jej nie ma, opisz swoj problem nieco bardziej szczegolowo, a moze cos sie poradzi ;) Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że ma inne IP?

Nie wiem, pomyślałem, że skoro shadow_no się udzielił w temacie, to już to sprawdził.

 

Prowokacja :nono:, ale przynajmniej nie robi blędów ortograficznych :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeżeli nie jest to prowokacja, to myślisz, że ktoś na forum ma doświadczenie w wymodlaniu łaski (nie laski) Ducha Świętego? Jeżeli ten post był na poważnie, to raczej autor powinien zwrócić się do księdza albo katechety, aby uzyskać jakąś bliższą wskazówkę, jak w takich sytuacjach działać, a najrezolutniej do psychiatry, po leki anty psychotyczne.

 

Zresztą jak traktować poważnie osobę zaczynającą post od inwokacji "O w piczkę!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, że ktoś się ośmielił sparodiować mój temat. Jestem ciekaw czy to jakiś ateusz się ze mnie nabija i to jest dla niego dowód - religijny = psychiczny czy może ktoś z tego forum kto mnie nienawidzi za moje jazdy. Albo może jakaś kobiecina się obraziła bo napisałem "nawet największa niedojda żeńska znajdzie sobie chłopa" jeśli tak to wybacz mi to kobieto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×