Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pomóc bliskiej osobie??


kasieńka28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj pierwszy raz odwiedziłam forum.

Do tej pory starałam się nie wyszukiwać żadnych informacji, jednym słowem chciałam być z daleka od choroby mojej siostry, ale teraz już nie wiem co robić... Może mi coś poradzicie??

Dwa lata temu siostra trafiła do szpitala w ciężkim stanie, nie chcę wdawać się w szczegóły, ale był to koszmar zarówno dla niej, jak i dla całej naszej rodziny. wcześniej chyba nie chcieliśmy zauważyć co się z nią dzieje. Po ok miesiącu wyszła do domu i od tamtej pory bierze Olzapin, miała stopniowo zmniejszaną dawkę, tydzień temu przestała go zażywać (nie wiedziałam o tym) i wczoraj jej stan się pogorszył, nie chce brać leków, wykrzykuje straszne rzeczy... Nikt poza domownikami nie wie o jej chorobie, nie mam z kim o tym porozmawiać.

wieczorem mama uprosiła żeby zażyła tabletkę, więc teraz śpi, ale boję się co będzie dalej.

Nie da się już z nią rozmawiać.

Tak bardzo żałuję, że kiedyś jej nie pomogłam, a teraz już chyba nie potrafię:(

Jeszcze nie zdążyłam przejrzeć całego forum, zrobię to jutro, może znajdę jakąś pomoc dla nas.

 

w temacie oczywiście miało być "osobie"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie chodzi o to, że siostra obwinia nas, że nie wyszedł jej związek z pewnym mężczyzną, choć to było prawie 10 lat temu, ciągle do tego wracała, ale jej stan tak drastycznie pogorszył się właściwie z dnia na dzień, aż pewnego dnia patrzyłam jak leży przywiązana do łóżka w szpitalu :(

W naszej rodzinie był juz przypadek takich zaburzeń, więc może to była tylko kwestia czasu kiedy i z jakiego powodu sie ujawnią, chcociaż lekarz powiedział, że gdyby ułożyła sobie życie, może do tego by nie doszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×