Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć!


mishiya

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu twierdzę, że jestem jakaś psychiczna. Nie zchowuje się tak, jak powinni zachowywać się ludzie w moim wieku. Mam 18 lat. Mówi się, że to najlepszy okres w życiu, młodość, trzeba szaleć. A ja tak bardzo nienawidzę siebie, że nie potrafię być normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z tego, że problemy trzeba rozwiązywać, ale to nie jest łatwe. Moim największym problemem jest chyba ta nienawiść do siebie.

Hej bardzo dobrze cie rozumiem i tak jak ty tez siebie nienawidze nieradze sobie z soba i nie umiem nawiazywac relacji z innymi moze przez to ze siebie nie akceptujenie mam przyjaciul ipomyslalam ze tu znajde super wirtualnych znajomych i jakby co jestem z Bydgoszczyjak ktos tez jest to piszcie bedzie mi bardzo milo i ci z Bdg tez mozecie pisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla innych moje powody nienawiści do siebie mogą wydawać się głupie, ale dla mnie są one wystarczająco ważne. Wygląd to coś, co przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu. Nie mogę znieść tego ryja, wszystkiego. Najchętniej chodzilabym w masce. Ale nie tylko to jest powodem. Nienawidzę mojego charakteru, tego jak się zachowuje, wszystkiego, co ze mną związane. Staram się spotykać ze znajomymi, ale po każdym spotkaniu mam wyrzuty sumienia, daje sobie kary za to, co zrobiłam lub powiedziałam złego. Nie mam pojęcia, czy to depresja, ale napewno nie jestem zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×