Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam się i ja :)


Jagienka29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się pięknie :D

Chyba wreszcie znalazłam coś dla siebie...cieszę się ogromnie że istnieje takie forum,może nauczę się odrobiny dystansu do nerwicy....

Po krótce,jestem niebrzydką (a co tam..tak mówią ;)) 30-latką mającą problem z nerwicą lękową która wymknęła się nieco spod kontroli,do tego doszła chyba hipochondria i już nie wiem jak dalej z tym żyć :(

Ja,jak ja..ale bliscy już nie mogą ze mną wytrzymać...

Nadmienię iż jestem już "zdiagnozowana",po wizycie u psychoterapeuty z wyznaczonym terminem terapii za miesiąc (hurra! :mrgreen: ) w której pokładam ogromne nadzieje...tylko jak tu jej doczekać i nie zwariować?

Myślę że jak będę mogła od czasu do czasu się "wypisać" to wystarczy :uklon:

Tymczasem swój przypadek opiszę już w odpowiednim wątku (jak go znajdę oczywiście) :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciepłe powitanie,już mi się Tu podoba ;)

Kurcze,walka z nerwicą nie jest łatwa...widzę że wielu ludzi ma ten problem,osobiście dotychczas oprócz mamy i psychiatry spotykałam się z niezrozumieniem otoczenia... :bezradny: najczęściej w formie sugestii że sobie coś wmawiam a ja staram się z całych sił witać każdy dzień z uśmiechem i optymizmem ale demony nie śpią... :-|

Forum dało mi wiele cennych wskazówek jak z tym żyć a muszę funkcjonować w miarę normalnie dla moich kochanych dzieciaczków :smile:

Pozdrawiam cieplutko wszystkich forumowiczów,razem damy radę! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×