Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Muse

Rekomendowane odpowiedzi

Forum przeglądam juz jakiś czas więc stwierdziłem, że zarejestrować się nie zaszkodzi. A nuż znajdę tu oparcie, którego osoby nie wiedzące, co to nerwica dać nie mogą? Sam tak naprawdę nie wiem w jakim dokładnie celu się tu aktywuję, ale jak wiadomo, każdy potrzebuje rady, wyżalenia się. Mam nadzieję, że nie będzie wam to zbytnio przeszkadzać. A co do mojej nerwicy. Stwierdzono u mnie dosyć niedawno nerwicę lękową i zaczynam walkę z nią.

Także, pozdrawiam i witam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem po prostu zwykłe ataki duszności i kołatania serca więc trochę nalatałem się po kardiologach. W końcu po pewnym czasie ataki zaczęły się nasilać, bo wcześniej nie bylo z nimi żadnego problemu. Drętwienie i sztywnienie całego ciała, mrowienie w dłoniach, zawroty głowy, ciemno w oczach, czasem drgawki no i to co najbardziej mnie przeraża i nakręca - przyspieszony puls, kołatanie serca i uczucie jakby miało zaraz wyskoczyć z piersi, momentami arytmia.

Ataki pojawiają się w momencie, gdy mam oddalić się od domu, czyli - agorafobia, po prostu. Dopada mnie wtedy panika z która próbuje walczyć, ale idzie jak idzie. To jest właśnie mój najgorszy problem. Mam lęk przed lękiem.

Podobnież 'książkowy' ze mnie przykład nerwicowca, tak przynajmniej stwierdził swego czasu lekarz na pogotowiu. A nerwicę stwierdziło kilku lekarzy, z tym, że nie mieli pewności póki nie przebadałem tego serca. Wtedy wykluczono chorobę kardiologiczną, przepisano mi w międzyczasie magnez, który miałem poważnie wypłukany i kazano udać się do psychiatry.

No i mniej więcej tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×