Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie


Zazie

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to jestem już troszkę na forum, ale że ledwo co skrobnęłam w paru tematach, to w końcu się przedstawię uczciwie jak człowiek.

 

Jestem nałogowym pochłaniaczem mang, anime, książek i internetowych ff'ów (czytanie to moja chora pasja). Generalnie nie nadaję się do niczego więcej niż byciem szarym konsumentem tych wszystkich, ohydnych bubli i usług. Nie ma ze mnie większego pożytku, staram się pomagać innym, ale nie oczekuję raczej niczego w zamian. W sumie świat uważam za zupełnie nieprzychylne dla mie miejsce (delikatnie mówiąc). Czasem mam wrażenie, że mam manię prześladowczą. Nie zdziwię się, gdy za niedługo ktoś usłyszy o mnie w wiadomościach ("XXX z miasta XXX zabiła 300 osób w zamachu na hipermarket/szkołę/szpital"). W sumie dla mnie każdy jest wrogiem (choć przy paru osobach czasem o tym zapominam), to forum traktuję jako próbę pewnego uzewnętrznienia się, by przezwyciężyć choć trochę lęk przed udostępnianiem informacji na swój temat (uczucia, przemyślenia, obawy...). Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się iść na terapię (tzn. gdy przekonam się do tego, że to tylko kolejne osoby chcące mnie wykończyć, przeprogramować, zmusić do czegoś, zmanipulować itp), to chcę jakoś powiedzieć coś więcej niż tylko moje imię i że mam problem.

 

Jeszcze raz witam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×