Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie do ludzi z kosmosu?


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie, na co jest taki lek "acipex", na zapalenie sromu? daje faze po przedawkowaniu? i po co to laczyc z xanaxem?? czy od tego umarl majkel dzekson?

czy ktos mi umie to wszystko wyjasnic?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majkel dżekson umarł poniewąz był biały,a jest tylko jedna biała kredka w każdym opakowaniu,reszta jest kolorowa jak owoce ,owoce ladnie pachna, a ja lubie ladny zapach, dlatego wacham je i to mnie uspokaja, bo jestem prawiczkiem mieszkajacym na wsi, a w poprzednim wcieleniu byłam anakondą,lubie ser żólty, bo nie ma białego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, Jeśli kogoś podniecają kosmici to proponuję serię gier Mass Effect, tam można nawiązywać romanse z przedstawicielami takich ras jak Asari, Ludzie, Drellowie, jakieś tam jeszcze. anonus (Masked Man) jest ekspertem w tej grze, więc może powiedzieć coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~refren

 

Szczerze powiedziawszy uprawiajac seks z innym człowiekiem to jest tak jakbyś uprawiała seks z kosmita;). Oczywiscie jezeli i to bedzie Ci dane;P.

 

DNA homosapiens nie ma zwiazku z organizmami żyjacymi na Ziemi. Ewolucja mówi , że pochodzimy od małp , ale niezgodność DNA jest zbyt duża. Do czego zmierzam...nasze DNA zostało zmienione/stworzone przez innych w kosmosie więc wszyscy uprawiamy seks z kosmitami:).

 

Mozesz oczywiscie poczekać az Cie nawiedza nasi stwórcy i wtedy bedzie to czystorasowy seks z kosmita ale chyba jednak nie doczekasz sie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddzielmy sprawy. Co rozumiesz przez ludzi z kosmosu?

Bo wersja oficjalna jest taka, że ludzie są tu na ziemi a kosmici, jeżeli istnieją są w kosmosie.

I owi kosmici nie są jednorodni. Ale generalnie gdyby nie federacja strącająca atomówki,

to byśmy dawno mieli 3-cią wojnę światową. Więc kosmiczni kosmici raczej ludzi lubią.

 

No chyba, że zagłębisz się w temat tego, kto spośród ludzi jest kosmitą, jak w filmie "Men in Black"?

Więcej niż myślisz. No ja oficjalnie jak najbardziej jestem człowiekiem tylko z lekkim świrem

Na forum indeksowanym przez googla nie ujawniam danych powyżej 3-ciego poziomu.

Co do

Jak się pogodzić raz na zawsze z tym, że nie stworzę związku z żadnym kosmitą?

Jak żyć bez kosmity? Czy da się żyć bez seksu z kosmitą?

to akurat nie ma z tym problemu. Reptilianie i służące im Szaraki wykorzystują uprowadzone osoby seksualnie.

To tzw. kosmiczny "zły dotyk , który boli całe życie".

Co do kosmitów "przyjaznych" i wielonych jako ludzie, to faktycznie jest kłopot ze stworzeniem

trwałego związku ze względu na różnice kulturowe. bo w kosmosie nie ma czegoś takiego jak małżeństwo,

rozumianego jako wzajemne zawłaszczenie mężczyzny i kobiety. Przemyśl sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co my im jesteśmy potrzebni? No a po co ludziom są dzieci? Bo lubią się nimi opiekować.

Nasi "ukochani" Plejadianie przy całym szacunku ponoć dawno temu zdradzili ziemię

i teraz spłacają dług wdzięczności. Łaski nie robią.

 

Co do seksu z alienami, to opowiem Wam afrykański dowcip o seksie międzygatunkowym:

 

Idzie słoń przez sawannę zanosząc się ze śmiechu. Spotyka go nosorożec i pyta, czemu słoń tak się śmieje,

Słoń na to: No wiesz, miałem międzygatunkowy stosunek płciowy z małpką.

No i wiesz, jak ja miałem wytrysk to jej urwało głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×