Skocz do zawartości
Nerwica.com

3 dni koszmaru


sjclon

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem niedawno ponownie w nerwicę natręctw.

 

Krótka historia...

 

Od czerwca zeszłego roku do grudnia, wiele razy rozmawiałem z panienkami na seks czatach a potem świńtuszyliśmy przez telefon. Na czacie wcześniej podawały swój najniższy wiek 19 lat, potem przez telefon nie wydawało mi się by mnie oszukały bo chyba poznałbym 15 letnie dziecko raczej (pedofilem nie byłem, nie jestem i być nie zamierzam) ale mam takie natręctwo, że pozostaje we mnie ta niepewność (myśl o tych telefonach) za wszelką cenę. Tak się stara mnie otumanić, powaliła mnie do łóżka, ponownie zacząłem brać anafranil sr75 raz na noc i rankiem 10mg tego małego. Męczę się już trzeci dzień z tą myślą a jej skutki są coraz to większe ...widzę w myślach jakieś sale rozpraw, więzienia, cele, wszystko właściwie mi się kojarzy z tą sprawą. Boję się aż jutra rano bo dzisiaj miałem ochotę sobie łeb odstrzelić Sad

 

Czy jest na mój problem jakieś logiczne wytłumaczenie? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej logicznym wytłumaczeniem jest to, ze to natręctwa. Wymyślasz sobie jakąś karę, salę rozpraw i zaczynasz w to wierzyc, bać się, ta myśl nie pozwala Ci skupić się na czymkolwiek innym. Czujesz wyrzuty sumienia tymi czatami spowodowane. Nic się nie stanie[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexandra ma racje, jak cos sobie ubzdurasz to wiadomo co:) powiedz sobie: jakiej glupoty ja sie boje! nic sie nie stanie:) to tak jak moja mama sie boi ze mam nielegalnego windowsa i policja lada dzien przyjdzie:))) ta dziewczyna z ktora rozmawiales juz dawno pewnieo tym zapomila a ty biedaku boisz sie o ta rozmowe:) przestan sie bac nie ma o co:) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×