Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Napisalam czemu to zrobilam i nie zmienie zdania.

 

Tymi lekami, kazdymi lekami mozna sie zabic.

 

Chyba zartujesz przekonywujac mnie, ze nie mozna sie nimi zabic?!

 

Dasz gwarancje, ze ten czlowiek nie chce sie zabic, albo zacpac?

 

Ja jej nie dam....

 

Znam 100 lepszych i pewniejszych sposobów na zaćpanie się czy zabicie, więc bez jaj.

A na podawanie prywatnej korespondencji nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Racja koniec tego tematu, bo i tak nikt nikogo nie przekona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczne ogłoszenia,zamiany,sprzedaży,darowizny i innych form handlu na forum są zakazane,jeśli chcecie to robić,róbcie to tak by administracja nie widziała, i skończcie robić chlew w tym wątku,prywatna korespondencja,nie na darmo ma nazwę "prywatna".

 

Nie liczymy skrajnych przypadków,gróźb,szantaży i innych "cudów" które bardzo ingerują w regulamin forum,ale tego typu kwestie też lepiej załatwiać z kimś z ekipy poprzez PW,niekoniecznie wywlekać publicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Bardzo najedzeni po świętach? :) Ja święta spędziłam totalnie leniuchując, w adresie niemalże.

Samopoczucie u mnie niezmiennie ok. Żadnego napięcia, nerwów, telepawek i strachu. Jednym słowem normalność czego wszystkim życzę.

 

Tojaaa, może jeszcze musisz poczekać. Ile bierzesz samo paro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Tojaaa

Nie jestes sama, u mnie tez do dupy rano wstac się nie chciało cholerny niepokój wracają wspomnienia z pierwszych dni kurwicy,zaczęło mi się w głowie kręcic czego nie miałam od początku leczenia, najgorzej jest w nocy, a mało tego to jeszcze zaczęła mnie bolec głowa, a jeszcze na noc do roboty, a i jeszcze okres dostałam no i jest zajebiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa u mnie 27 minie 7 miesięcy jak biorę Elicea powinno być w miarę dobrze tak mi powiedziała dr. ale nie jest kazała brać 1,5 mg. a receptę wypisała na 20mg. a to kosztuje 80 zł. miałam się wybrać do niej po zmianę recepty ale nie mam kiedy i tak nadal biorę 10 mg. teraz to poczekam do następnej wizyty.

U mnie było trochę normalnych dni ale szału też nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj zapomniałam tak słyszałam o treningu autogennym Shultza, chyba ściągnę i na noc bedę spała ze słuchawkami, może coś da? Pozdrawiam

Jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi.

Dobrze robic takie rzeczy, ktore nam sprawiaja przyjemnosc, jak najwiecej-muzyka, ksiazka, ulubiony film.

Wiem, ze czasami nie mozna sie skupic nad niczym, pamietam takie stany, kiedys.

 

Kiedy pracowalam zawodowo, mialam spiacze, to stosujac go po 5-10 min. czulam sie, jakbym miala drzemke.

 

Powodzenia zycze z tym treningiem. :papa:

 

-- 22 kwi 2014, 13:08 --

 

Tojaaa u mnie 27 minie 7 miesięcy jak biorę Elicea powinno być w miarę dobrze tak mi powiedziała dr. ale nie jest kazała brać 1,5 mg. a receptę wypisała na 20mg. a to kosztuje 80 zł. miałam się wybrać do niej po zmianę recepty ale nie mam kiedy i tak nadal biorę 10 mg. teraz to poczekam do następnej wizyty.

U mnie było trochę normalnych dni ale szału też nie było.

Sadze, ze po takim czasie powinno byc zupelnie lepiej-7 mies?! Moze porozmawiaj z lekarz, ze oczekiwalas lepszych rezultatow, moze lek nietrafiony, moze dawka za mala?

 

-- 22 kwi 2014, 13:11 --

 

Nie wiem, co to jest, ze rano jestem taka kolowata, zanim sie rochodze.

Ale sadze, ze nastapil znowu jakis przelom na ESC-w ciagu dnia czuje sie spokojniesza, zawroty sa coraz mniejsze, czasami wogole znikaja.

 

Czy Wy tez macie problem z zawrotami glowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dzień na Elicei, czy osoby zażywające ten lęk na początku też miały uczucie telepania zimnem, bóle głowy, ogólnie objawy uboczne są do zniesienia, wszystko zniosę tylko żeby mi zabrał ten lek ataki lęku i paniki. Dziś od rana czuję straszne przymulenie, aż musiałam na pół godziny się położyć co mi się nigdy nie zdarza. czy również mieliście takie przymulenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, mysle, że przynajmniej 2 tyg do miesiąca w tej dawce.

makaka, każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje. Ja osobiście ci zazdroszczę, bo mogłaś spać w ciągu dnia. Ja niespalam dobrze w nocy. Na początku wszystko mi się nasililo - lęki większe, walace serce, niepokój, zawroty głowy, mdłości, jadłowstręt, budzilam się o 4 i nie mogłam już spać. Ogólnie masakra. Dwa pierwsze tygodnie były okropne. Potem coraz lepiej, a po mięsiącu wróciła normalność. Póki co żadnych ataków, lęku, strachu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez ja niespanie po nocach już mam zaliczone, miesiące nie spania ale wtedy leków nie brałam, jadłowstręt oj jest, schudłam strasznie a i tak byłam szczupła, apetytu nie mam wcale, na siłę coś wpycham a i to nie zawsze się udaje, jedyne co mi wchodzi bez problemu to słodycze. Czyli jest jakaś nadzieja u mnie, że nie ma strasznych objawów ubocznych to lek jest trafiony? pocieszcie, wytłumaczcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×