Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

chojrakowa, Ania, ja Ciebie rozumiem. Wiem, to jest taki straszny stan, kiedy się biegnie do łazienki, otwiera kosmetyczkę, patrzy tępo na ostre narzędzia, typu nożyczki, golarki, wybiega się z łazienki, szarpie się na sobie ubranie, oblewa się w całości zimnym potem, nie da się oddychać, wszystko boli jakby każdy przedmiot i osoba w pobliżu były czymś, co zadaje ból. Znam to. Mogę powiedzieć, że niestety to znam. Co się dzieje teraz w Twoim życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem :why: od jakiegoś czasu ciągle chodzę zła na wszystko, rozdrażniona , wszystkiego mam dosyć..czuję się jak jakaś zimna suka, jak nie ja :why: wszystko mnie denerwuję, mam ochotę wszystkim złośliwości mówić :why: nie chcę taka być :why: co się ze mną dzieje :why: czy aż tak się zmieniłam że stałam się złą osoba????? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, wiesz ? powiem ci że moje plany samobójcze chyba nie miały na celu ściągnięcia uwagi. Ja autentycznie chciałem sie zabic. Chciałem ? Chyba wciąż tego chce. Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy ja jestem w stosunku do was tak silnie zaburzony ? Wiem ze macie takze problemy, ale chyba nie przybierją tak ogromnych rozmiarów jak w moim przypadku. A moze to wynika z tego, że wiekszość z was już troche sie leczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, wiesz ? powiem ci że moje plany samobójcze chyba nie miały na celu ściągnięcia uwagi. Ja autentycznie chciałem sie zabic. Chciałem ? Chyba wciąż tego chce. Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy ja jestem w stosunku do was tak silnie zaburzony ? Wiem ze macie takze problemy, ale chyba nie przybierją tak ogromnych rozmiarów jak w moim przypadku. A moze to wynika z tego, że wiekszość z was już troche sie leczy?

 

Moim zdaniem przesadziłeś, twierdząc że Ty masz najgorsze problemy.

 

[Dodane po edycji:]

 

A paradoksy moim zdaniem ma racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×