Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, ale ja nie potrafie takiej relacji stworzyć. Najzwyczajniej w świecie nie potrafie. Boje sie, nie chce ? Ostatnio pani doktor powiedziala, że jestem jak Marilyn Monroe. Aktorstwo, seks, leki i dużo cierpienia . To ja ;d Ale grac uwielbiam

 

Myślisz,ze terapeutka Tobie to powiedziała bo chciala Tobie dokopać?

Wiem.....łatwo się mówi, doradza.

Ciężko jest stworzyc zdrową relację z kimś kiedy nie ma się podstaw. Mam na myśli,to,że się najzwyczajniej w świecie nie wie jak ma wyglądać taka relacja.

NIe martw się. Dlatego chodzisz na terapię,żeby m.in. dowiedzieć się jak to się robi.

NIe kładziesz na to "lagi".

Próbujesz. Cały czas to robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, I co z tego ,że masz zM. M wspólne cechy? W przyszłości możesz się ich pozbyć, jeśli przeszkadzają w Twoim funkcjonowaniu.

Wiele osób ma takie cechy, czują się szczęśliwi, nie mają poczucia zaburzenia.Ty je masz. Resztę dopowiedz sobie sam.

 

Kurcze....ciężkie te tematy....................idę się wykąpać,moze trochę odparuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu? Naprawdę zrobiłaś sobie krzywdę?

Przykro mi,że są sytuacje, na które nie mam wpływu..................................... :cry:

 

Moniko, nie okaleczyłam się. Zmieszałam trochę substancji.

Monika jesteś bardzo empatyczną osobą..., każdemu z nas poswięcasz tyle uwagi.

Jesteś niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze . Też czułem się kiedyś atakowany , a możliwe , ze to była tylko jakaś krytyka itp ( nie każdy musi się z każdym , jego opiniami/poglądami zgadzać ) . Może masz teraz jakiś gorszy moment ( nadwrazliwy itp. ) i się nakręcasz zbytnio na " ilustrację postów i zbytnią ich analizę ) itp . ( nie umiem inaczej tego napisać , zasób słów mi zmalał od dawna o chyba 3/4 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×