Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Kasiu....cieszę się, ufffffffffffffffffff.

 

Kasiu,chciałabym,żeby nas tu ubywało, a nie przybywało.Mam czasem przemyślenia na "nasze" tematy.

Qrcze.....no.......znam Was tu wszystkich, czytam Wasze posty, chciałabym pomóc. To wszystko.

Wiem,że nie zbawię tym świata.

 

Kasiu, Ty też jesteś osobą, która pochyla się nad potrzebującymi. Nie przechodzisz obojętnie widząc cierpienie.

Czasem sobie myślę,że to właśnie nasze przekleństwo.

Wolałabym być bezwzględna gdybym z tego powodu miała nie cierpieć.....................

ech..........sama już nie wiem......co lepsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ja mimo, że jestem postrzegany jako totalny skurwy.yn to mam w sobie duzą ilość empatii. Jak widze np. program o dzieciach z afryki, z domu dziecka, czy o bezdomnych zwierzetach to rycze jak ... chodze nawet na wolontariat i pomagam biednym dzieciom z rodzin patologicznych w nauce. Wtedy zapominam o sobie na chwilę.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale tez czasami chciałbym byc typowo zimnym skurwielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chcę być zimnym skurwielem, ani nigdy więcej królową śniegu. chcę się znowu codziennie przy Nim roztapiać. Wzięło mnie na maxa. Ostatnie 2 tygodnie były cudowne. Najlepsze w moim życiu.

 

No i znowu ryczę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

 

a teraz mam znowu wyrzuty sumienia. i sie zastanawiam czemu mnie do ku*wy nędzy wtedy nie wzięło, dlaczego przeżyłam, po co przeżyłam.... jestem egoistką i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, a tak pamiętam. Basiu, dostałaś kolejną szansę. Widocznie tak miałaś pisane. Poznałaś M. Przecież jesteś z nim szczęśliwa. To, że teraz jego nie ma przy Tobie nie oznacza, że nie ma go wcale. On jest. Nie pozwól, aby odległość zniszczyła Twoje dobre samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×