Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, ja zakochałam się w 2010 roku i jak zerwałam z facetem to w 100 % zaplanowałam samobója, nie wiem jak do tego nie doszło, przetrzymałam, pół roku nie mogłam do siębie dojść, ale taka depresja weszła we mnie, że nikomu nie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, ja przeszłam już tyle stanów zakochania w życiu, że zaczynam się dziwić co ja mam za organizm. Człowiek jest w stanie kochać a potem to przechodzi i odchodzi. Znowu ktoś inny się spodoba. Te życie jest dziwne.

 

Zresztą jak zdążyliście się przekonać to ja jestem już taka z natury wiecznie zauroczona.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NSI-189 próbowałeś to ?

Ja potrzebuje leku na napęd co da mi siły i energi do tego doda motywacji i chęci do życia. takiego leku potrzebuje .

a przeciwlękowo to sobie poradzę bo to najmniejszy problem .

myślę czy by wellbutrin nie połączyć z pregabalina , teoretycznie powinien być napęd i działanie przeciwlękowe . ale brałem wellbutrin i nie dawaj za bardzo napędu i motywacji.

jak ktoś wie który lek , da mi napęd,energie,motywacje i chęci do życia . stawiam skrzynkę wódki i kilka pak benzo :)

 

-- 16 mar 2016, 22:56 --

 

hmmm, ja przeszłam już tyle stanów zakochania w życiu, że zaczynam się dziwić co ja mam za organizm. Człowiek jest w stanie kochać a potem to przechodzi i odchodzi. Znowu ktoś inny się spodoba. Te życie jest dziwne.

 

Przy jednej dziurze to i kot zdechnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja obstawiam wellbutrin na napęd, jak wygram zakład to mi stawiasz!

 

Sulpiryd na początku daje napęd ale wierzcie mi najlepszy jest wellbutrin, no nie wiem jak effectin działa, tego nie próbowałam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

 

-- 17 mar 2016, 00:02 --

 

benzowiec84, A próbowałeś wysokich dawek wenlafaksyny z mirtą, nieraz potrafi ostro pierdolnąć ten mix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

 

ja nie mam już sił też całkowicie , zauważyłem też że takie rozkminianie jak się czujemy i sprawdzanie , myślenie o tym i opisywanie i ciągłe reakcje organizmu, strasznie człowieka wycieńczają , no ale jak tu o tym nie myśleć jak człowiek chcę się w końcu w miarę normalnie poczuć , nie oczekuję cudów , chcę po prostu mieć energie i motywację i normalny nastrój.

raz się czujesz tak raz tak . zmieniasz leki . a czas leci za oknem tylko zima,deszcz i słońce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

 

-- 17 mar 2016, 00:02 --

 

benzowiec84, A próbowałeś wysokich dawek wenlafaksyny z mirtą, nieraz potrafi ostro pierdolnąć ten mix?

 

miałem złą reakcje na wenlafaksyne , jak by mnie ktoś prądem pierdolną i pociłem się mocno , wytrzymałem na tym 5 tygodni .

 

-- 16 mar 2016, 23:05 --

 

No chyba trafiłeś jak czytam wenlafaksyna byłaby dobra.

 

trafiłeś.. z opisu wszystko jest ładne . a jak się trochę potestuję tych leków to wszystko gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

 

ja nie mam już sił też całkowicie , zauważyłem też że takie rozkminianie jak się czujemy i sprawdzanie , myślenie o tym i opisywanie i ciągłe reakcje organizmu, strasznie człowieka wycieńczają , no ale jak tu o tym nie myśleć jak człowiek chcę się w końcu w miarę normalnie poczuć , nie oczekuję cudów , chcę po prostu mieć energie i motywację i normalny nastrój.

raz się czujesz tak raz tak . zmieniasz leki . a czas leci za oknem tylko zima,deszcz i słońce

Dokładnie, życie spierdala, ludzie się cieszą życiem, zakładają rodzinę, rozwijają się, a my tylko szukamy leków, by nam pomogły na zjebany nastrój, co to za życie, nie dziwie się moim kumplą, że się odjebali. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja obstawiam wellbutrin na napęd, jak wygram zakład to mi stawiasz!

 

Sulpiryd na początku daje napęd ale wierzcie mi najlepszy jest wellbutrin, no nie wiem jak effectin działa, tego nie próbowałam.

 

ja brałem wellbutrin , solo się nie nadaję . zmixować z czymś

 

-- 16 mar 2016, 23:08 --

 

benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

 

ja nie mam już sił też całkowicie , zauważyłem też że takie rozkminianie jak się czujemy i sprawdzanie , myślenie o tym i opisywanie i ciągłe reakcje organizmu, strasznie człowieka wycieńczają , no ale jak tu o tym nie myśleć jak człowiek chcę się w końcu w miarę normalnie poczuć , nie oczekuję cudów , chcę po prostu mieć energie i motywację i normalny nastrój.

raz się czujesz tak raz tak . zmieniasz leki . a czas leci za oknem tylko zima,deszcz i słońce

Dokładnie, życie spierdala, ludzie się cieszą życiem, zakładają rodzinę, rozwijają się, a my tylko szukamy leków, by nam pomogły na zjebany nastrój, co to za życie, nie dziwie się moim kumplą, że się odjebali.

 

mi spierdołiło już ladne kilka lat . mozg mam coraz gorzej zjebany . też się nie dziwie

 

-- 16 mar 2016, 23:09 --

 

vengence: a ile mieli lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę stanąć na nogi aby pójść do pracy, chodzę wszędzie ale do pracy nie umiem iść.

 

Dobra moi drodzy idę spać, tzrymajcie się, Jutro już 4 tygodnie i 4 dni zażywania fluoksetyny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Jeden miał 32, a ten drugi to bardzo młody z 20 lat, może nawet 19 to było dawno temu, ale ten co miał 32 lata, to nie dawno się powiesił, dwóch innych miało próby samobójcze, mojego kolegi ojciec też się odjebał bo miał depresje.

 

:(.

 

-- 16 mar 2016, 23:14 --

 

ja mam 31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Jeden miał 32, a ten drugi to bardzo młody z 20 lat, może nawet 19 to było dawno temu, ale ten co miał 32 lata, to nie dawno się powiesił, dwóch innych miało próby samobójcze, mojego kolegi ojciec też się odjebał bo miał depresje.

 

Ojejciu nie tragizujcie tak z tymi samobójami, jesteśmy tutaj razem i się wspieramy, damy radę.

 

Muszę pokazać tym którzy mnie wyzywali w pracy od chorych psychicznie, że jeszcze jestem i żyję i nie poddaję się, a jak co to do sądu za wyzwiska publiczne podać.

 

Oni by się cieszyli jakbym strzeliła samobója, nie ma tak, to oni za to powinni beknąć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Jeden miał 32, a ten drugi to bardzo młody z 20 lat, może nawet 19 to było dawno temu, ale ten co miał 32 lata, to nie dawno się powiesił, dwóch innych miało próby samobójcze, mojego kolegi ojciec też się odjebał bo miał depresje.

 

Ojejciu nie tragizujcie tak z tymi samobójami, jesteśmy tutaj razem i się wspieramy, damy radę.

Nie tragizuje, tylko stwierdzam fakty, no niestety są one tragiczne, ale dobra koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×