Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Sraj uczucia. Wolę mieć zdrową psychę. W tych czasach trzeba mieć twardą dupę, a nie miękkie serce, a ssri tą twardość dają.

 

Co chesz brać zamiast fluo?

Ja wolę srać na ssri, jak nie masz uczuć i ich nie czujesz to co to za życie, poza tym jaka zdrowa psycha!?, ty jesteś zdrowy na fluoksetynie??, chce ci się żyć? czy tylko jesteś znieczulony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak żyć jak nic nie interesuję . to prawda że trza mieć twardą dupę . ale nie jestem w stanie oglądać filmów bo wogole mnie nie ruszają , wczoraj oglądałem taki film jak kroją ciała,itp wogole mnie to nie ruszało . a po za tym nie ma rezultatów w postaci polepszenia depresji , z tym że mniej się chcę cokolwiek robić bo nic nie ma sensu robić , czuję się jak bym był na jakiś dragach , świata nie czuję , nie czuję słońca,wiatru , ludzi widzę jak za mgła , nie wiem o co im chodzi i co ja tu robię , nie potrafię się porządnie wkurwić (nie rozbijam już luster gołą pięścia) mam wyje*ane co się dzieje wokół mnie .

 

to jest dziwne bo brałem kosy serotoninowe jak paroksetyny i nie miałem takich rzeczy. brałem też fluoksetyne za 1 razem to nie było takiego efektu , za 2gim też ten efekt szklanej bańki był mniej odczuwalny , nawet na paro 40mg filmy mnie interesowały , receptory się zjebały czy ciul wie co . ale to lek powinien wcale nie działać , a ja tu czuję mocne odhamowanie emocjonalne.

 

zauważyłem że jak brałem nieprzerwanie SSRI to nigdy nie czułem jakoś specjalnie spłycenia emocji i spadku libido , jak zszedłem z tego i nie brałem leków serotoninowych 8 miesięcy i potem wziąłem duloksetyne, poczułem co to jest stracić emocje,a potem zrobiłem przerwę znowu 3 miechy i teraz fluoksetyne i ogladalem wczoraj film i nic mnie nie ruszało , w ogole nie potrafie się spontanicznie usmiechnąć, ani nic , zastanmawia mnie dlaczego tak jest zawsze po przerwie , a jak sie brało w ciągach paro,fluo,wenla , to tak nie było .

 

też jestem ciekaw dlaczego fluo za 1 razem pobudzała i nawet zauważyłem polepszenie koncentracji a teraz jest na odwrót. chciałem stestować i się do końca przekonać . teraz wiem że polega to na tym by człowieka wyłączyć . kiedyś tak nie miałem.

 

kiedyśbrałem paro byłem w szpitalu , czyli w złym miejscu a tam kręciłem jaja i beki , każdy ze mną miał ubaw , miałem wbite że zaraz mogę nie mieć czaszki (bo miałem pekniętą) i co ze mną będzie ale i byłem szczęsliwy , opowiadałem dowcipy , dużo gadałem i zabawny , czułem się zajebiscie . potem kiedyś też byłem w szpitalu i też zawsze super humorek , ludzie się patrzeli jak na wariata , a ja do każdej sali chodziłem i beke kręciłem . potem tego efektu nie ma na żadnym SSRI , ale za to jest bardziej odczuwalny efekt kasowania emocji pozytywnych i negatywnych w mniejszym stopniu. po przerwach to to czuć jak skurwesyn. dlaczego nie ma nastroju,napędu itp tylko sam efekt kasowania emocji i to taki silny że dziś nie widzę sensu się iść myć. schodzę na 20mg bo 30tka robota ze mnie zrobiła. polece tydzień jeszcze to będzie 6,5 tygodnia i daje spokój.

 

-- 25 mar 2016, 17:39 --

 

goście do mnie przychodza to nie potrafię się uśmiechnąć i okazać życzliwości , twarz taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sraj uczucia. Wolę mieć zdrową psychę. W tych czasach trzeba mieć twardą dupę, a nie miękkie serce, a ssri tą twardość dają.

 

Co chesz brać zamiast fluo?

Ja wolę srać na ssri, jak nie masz uczuć i ich nie czujesz to co to za życie, poza tym jaka zdrowa psycha!?, ty jesteś zdrowy na fluoksetynie??, chce ci się żyć? czy tylko jesteś znieczulony?

 

Niedawno byłem na L4, miałem lęki, niepokój, siedziałem w chacie, w nocy bezsenność.

 

Teraz wróciłem do pracy, śpię normalnie.

Wiadomo, że po ssri jestem trochę obdarty z emocji, ale wolę taki stan niż ciągłe zamartwianie się, niską samoocenę, uczucie bezradności.

Z dnia na dzień czuję się lepiej, wiadomo, że nie jest idealnie, ale coś kosztem czegoś.

 

A bez leków macie uczucia, anhedonia wam nie towarzyszy?

Wolę być wykastrowany emocjonalnie niż wegetować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sraj uczucia. Wolę mieć zdrową psychę. W tych czasach trzeba mieć twardą dupę, a nie miękkie serce, a ssri tą twardość dają.

 

Co chesz brać zamiast fluo?

Ja wolę srać na ssri, jak nie masz uczuć i ich nie czujesz to co to za życie, poza tym jaka zdrowa psycha!?, ty jesteś zdrowy na fluoksetynie??, chce ci się żyć? czy tylko jesteś znieczulony?

 

Niedawno byłem na L4, miałem lęki, niepokój, siedziałem w chacie, w nocy bezsenność.

 

Teraz wróciłem do pracy, śpię normalnie.

Wiadomo, że po ssri jestem trochę obdarty z emocji, ale wolę taki stan niż ciągłe zamartwianie się, niską samoocenę, uczucie bezradności.

Z dnia na dzień czuję się lepiej, wiadomo, że nie jest idealnie, ale coś kosztem czegoś.

 

A bez leków macie uczucia, anhedonia wam nie towarzyszy?

Wolę być wykastrowany emocjonalnie niż wegetować.

 

wracaja uczucia bez leków ale i tak jest chujowo , jest mniejsza anhedonia , na lekach jest gorzej moim zdaniem , ze ci pomogło to ok , mi nie. bez leków jest żle na lekach też źle , fajne że komuś pomagaja jakiekolwiek leki , dobre szczęscie , mi żadne leki nie pomagaja na moj zryty łeb i jestem w sytuacji bez wyjścia , że nie wiem co będę brał i czy cokolwiek bede , chyba tylko bede chodził na psychoterapie bo przerobiłem prawie wszystko.

 

ja nie jestem troche obdarty ale mega.

 

ja na lekach wegetuje ,i jestem wykastrowany emocjonalnie , bez leków wegetuje i jestem mniej wykastrowany emocjonalnie.

 

no mam uczucie bezradności i martwię się moim stanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, na lekach ktore bierzesz jestes bardziej apatyczny anizeli bez lekow. Skoro to jest Twoj glowny problem, to nie sadzisz, ze jest tutaj gdzies blad w mysleniu? To tak jakby narzekac, ze boli Cie glowa, kiedy to bijesz glowa o sciane.

 

chciałem sprawdzić fluo ostatni raz . brałem już wellbutrin i selegiline i tianeptyne tez . chciałem ostatni raz ją stestować , przecież napisałem że nigdy mi tak mocno nei kasowała . liczyłem że mnie trochę podniesie z łóżka .

 

moich problemów jest więcej niż tylko jeden . to skomplikowane , mam wszystkie objawy depresji jakie możliwe , lęki też i napięcie,stres . na to troche pomogła.

 

żadne leki nie pomagaja mi . pozostaje psychoterapia bez leków całkiem.

 

no może ewentualnie dołoże do fluo , ale 20mg . wellbutrinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebo001, glownie dopaminergiki (np. bupropion, tianeptyna). Jednak zlym pomyslem sa silne serotoninowce (czyli m.in. wszystkie SSRI). Ostatnio zainteresowalem sie substancja NSI-189, ktora jeszcze jest w fazach badan (jednak juz sa przeprowadzane testy na ludziach, zatem jest 'bezpieczna'), ktora zgarnia bardzo dobre opinie zwlaszcza wsrod osob u ktorych dominuja takie objawy jak apatia czy anhedonia. Jak widac w podpisie testuje to cos, wiec za jakis czas pewnie strzele posta z moja reakcja i jakimis ogolnikowymi informacjami, na ktore juz natrafilem.

 

#benzowiec84

"Do tej pory jak bilem glowa o sciane to mnie glowa nie bolala. Teraz jakims cudem zaczela i to strasznie. No ale trudno, moze przestanie jak jeszcze walne z 10 czy 15 razy, tak dla pewnosci."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jakie leki gdy dominującą w depresji jest apatia i anhedonia ?

Niby Wellbutrin lub Wenlafaksyna. Nie ma reguły. Wszystko działa na jedno kopyto. Generalnie i tak antydepresanty są nieskuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ricah ze na ciebie coś działa , że masz to szczęście . daj jakąś rade mądralo , człowiek się ratuje bo nie wie co robić . co mam brać to nsi. piszesz ciągle o tej tianeptynie i bupropionie ,a ci pisze że to brałem i nie działa , więc poleć coś co działa , bo wklepujesz na każde zapytanie o anhedonie ludziom - tianeptyna,bupropion, dodam od siebie że jeszcze seleglinina i reboksetyna i wszystko gówno to jest . tianeptyna to wogle placebo w choy , nawet uboków brak . wellbutrin coś tam działał na początku , myślę że w dawkach minimum 450 mógłby zadziałać . ale kogo na to stać.

 

działa ci to się ciesz a nie pierdolisz i, będe walił głową w łeb aż wybuchnie. a ludziom to nie pomagasz . testuj se nsi , wystestuj cała apteke , i niech ci dobrze będzie .

 

-- 25 mar 2016, 19:38 --

 

Więc jakie leki gdy dominującą w depresji jest apatia i anhedonia ?

Niby Wellbutrin lub Wenlafaksyna. Nie ma reguły. Wszystko działa na jedno kopyto. Generalnie i tak antydepresanty są nieskuteczne.

 

nie działają na to . są nieskuteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duloksetyne brałem , mocniejszą wenle i uwaliła mnie na glebe , senność i senność . noradrenaliny nie czuć.

 

-- 25 mar 2016, 19:48 --

 

9 lat brania leków i jeden wniosek. Te wszystkie leki nadają się do

[videoyoutube=TF-hfUaP4sE][/videoyoutube]

 

ja 8 . nadają się do sracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, pomine wycieczki osobiste. Na pewno dobrym wyjsciem byloby nie branie lekow, ktore pogarszaja objawy apatii czy anhedonii, czyli fluoksetyny. Druga sprawa, to albo sie leczysz albo cpasz. Ciagle bawisz sie benzosami i myslisz, ze to nie ma kompletnie wplywu, a niestety tak nie jest. Dalej, kazdy problem mozna zawsze ugryzc z wielu stron. Moze zamiast boostowania dopaminy, warto by bylo sie zastanowic nad obnizeniem serotoniny, skoro czesc problemow od tego sie zaczela. Jest tez wiele substancji, ktorych nie probowales, a tez moga okazac sie dobrymi pomyslami (chyba nie widzialem w Twoim arsenale przykladowo agonistow dopaminy, ale moge sie mylic). Na pewno znalazloby sie tez kilka innych sposobow czy czynnosci, ktore moga okazac sie pomocne (ECT'sy, medytacja).

 

Ale nie, lepiej jest brac leki, ktore pogarszaja Twoje objawy, cpac i narzekac, ze jest chujowo. Zeby to lepiej zobrazowac:

 

comment_44VWeuvJhjwRNxVnmdIpY15gcpZSUzCO.jpg

 

 

Innym osobom polecam leki prodopaminergiczne, bo moga one faktycznie pomoc. Wielu osobom takie leki pomagaja na objawy, a to, ze nie pomagaja jednostkom, to nic nie znaczy. Lepiej, zeby sprobowali czegos, co ma jakas szanse zadzialac, anizeli pchac sie na slepo w leki serotoninowe i byc potem kastratami emocjonalnymi na dlugie lata, bo nie ma aktualnie za bardzo sposobu, aby ten efekt odwrocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---ja od 2 dni zmniejszyłem dawkę Paro z 10 mg na 5 mg ( biore jeszcze Esci ) . Wcześniej przez tydzień brałem 6,3 mg Paro .

Zdecydowanie więcej energii , wieksze libido , a nawet samopoczucie nadzwyczaj zauważalnie lepsze . Jakis pozytywny efekt z odbicia , czy cóś ?

Boję się zejśc zupełniez paro , ale teraz uwierzyłem ,że jest to możliwe . Zaznaczę ,że Paro ćwikałem 4,5 roku około, w dawkach średnio 10 mg , ale było i często też 10-20 mg /d. + w dołkach dodatkowo wiele innych (głównie SSRI + moklo ),,,, nie wspominając o " tonach" lamo , baclo i metylo. Ale cóz tam ,,,warto było

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi dojebałeś tym obrazkiem :DD karwa kawka, niech cię śnig spali :)

 

Wiem, że jesteś w kiepskim stanie i to bardzo do tego stopnia że aż mnie wkurzyłeś na całego, tak mi poszło poraz 1 raz w życiu w pięty że Cię aż wywaliłam ze znajomych i aż mnie serce ścisło, że ja pisałam do Ciebie, doradzałam a Ty mnie olałeś i cały czas olewałeś w postach, ostatni Twój post wyprowadził mnie z równowagi, tak mi to dowaliło, że postanowiłam aż stąd odejść i jest mi przykro, że patrzycie tylko na siebie. A tak apropo to ja tyle razy polecałam już sulpiryd.

 

Ja się staram, doradzam itd. ale benzowiec mnie lekceważy, widzisz tylko siebie tutaj i swoich kolegów.

 

-- 25 mar 2016, 21:32 --

 

Aha i co jeszcze rażące dla kobiety to te brzydkie słownictwo, brak oczytania jakbyście książek nie czytali, brak uprzejmości, wulgarne wyrażanie się pod kontem sexualnym, totalne dno pod wzgledem kultury osobistej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja ci zrobilem ?:P

 

-- 25 mar 2016, 21:57 --

 

ale mi dojebałeś tym obrazkiem :DD karwa kawka, niech cię śnig spali :)

 

Wiem, że jesteś w kiepskim stanie i to bardzo do tego stopnia że aż mnie wkurzyłeś na całego, tak mi poszło poraz 1 raz w życiu w pięty że Cię aż wywaliłam ze znajomych i aż mnie serce ścisło, że ja pisałam do Ciebie, doradzałam a Ty mnie olałeś i cały czas olewałeś w postach, ostatni Twój post wyprowadził mnie z równowagi, tak mi to dowaliło, że postanowiłam aż stąd odejść i jest mi przykro, że patrzycie tylko na siebie. A tak apropo to ja tyle razy polecałam już sulpiryd.

 

Ja się staram, doradzam itd. ale benzowiec mnie lekceważy, widzisz tylko siebie tutaj i swoich kolegów.

 

-- 25 mar 2016, 21:32 --

 

Aha i co jeszcze rażące dla kobiety to te brzydkie słownictwo, brak oczytania] jakbyście książek nie czytali, brak uprzejmości, wulgarne wyrażanie się pod kontem sexualnym, totalne dno pod wzgledem kultury osobistej.

 

rzeczywiście brak oczytania.

 

-- 25 mar 2016, 21:58 --

 

ewakuuje się stąd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 25 mar 2016, 21:58 --

 

ewakuuje się stąd .

 

Nigdzie się stąd nie ewakuuj, po prostu ja Ciebie tak bardzo tutaj polubiłam, czułam coś więcej do Ciebie a Ty mnie nie chciałeś zauważyć, zainteresować się. :(

Stąd mój okropny żal, przygnębienie, rozerwanie wewnetrzene, widocznie chciałam coś więcej od Ciebie, chciałam być dla Ciebie zauważona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 25 mar 2016, 21:58 --

 

ewakuuje się stąd .

 

Nigdzie się stąd nie ewakuuj, po prostu ja Ciebie tak bardzo tutaj polubiłam, czułam coś więcej do Ciebie a Ty mnie nie chciałeś zauważyć, zainteresować się. :(

Stąd mój okropny żal, przygnębienie, rozerwanie wewnetrzene, widocznie chciałam coś więcej od Ciebie, chciałam być dla Ciebie zauważona.

 

 

przepraszam :(

 

-- 25 mar 2016, 22:07 --

 

ale wiesz że też mam swoje jazdy i problemy psychiczne , po za tym stałem się oziębły po fluo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się, ja jestem też bardzo rozchwiana emocjonalnie, bądź tutaj dalej i pisz a ja będę tylko czasami wpadać poczytać, po prostu przypadłeś mi do gustu.

 

No takie to już są kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, zrodlo mam legitne na 100%. Jeszcze za wczesnie by wyrokowac cos, bo to drugi dzien dopiero, ale z takich rzeczy nie-do-pomylenia-z-placebo, to odczuwam lepszy sluch muzyczny. Tak jak normalnie slucham muzyki to elementy sie 'zlewaja', prawie nigdy nie slysze linii basowej, a dzisiaj jakos latwiej jest mi skupic sie na konkretnym elemencie (np. perkusji) w utworze, latwiej tez wylapuje linie basowa, slysze rzeczy w piosenkach, ktorych do tej pory nie zauwazalem. Cos podobnego mialem jedynie jak raz sprobowalem DXM w dawce wiekszej, anizeli bierze sie na kaszel, ale juz na drugi dzien efektu nie bylo. Uznaje to jednak za dobry znak.

 

Jak pisalem gdzies tutaj, za jakis czas trzasne wiekszego posta z jakimis lepszymi informacjami o tej substancji, jakiejs usrednionej opinii ludzi, ktorzy to testowali i wlasnego doswiadczenia. Neuralstem (firma, ktora stworzyla NSI-189) pilnuje swojego patentu i blokuje kazdego napotkanego vendora (wysylajac upomnienie i grozac pozwem), stad nie warto glosno mowic o zrodlach (jezeli ktos jest chetny, to PW, chociaz samemu tez dosc latwo mozna znalezc). Oznacza to tez, ze jezeli kupiles to u zrodla, ktore sie nie kryje, to najprawdopodobniej jest to scam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×