Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

ja też nie ale odkąd biorę fluo to i tak nie działa , dziwne że mnie teraz tak leki mocno kastrują a kiedyś na to tak uwagi nie zwróciłem . teraz to odczuwam mocno. trudno tego nie zauważyć , się czuję to jak cholera.

 

-- 16 mar 2016, 23:41 --

 

a moj ptak w spodniach się na mnie obraził , skowronek mały

 

Za to ja sobie dzisiaj ulżę.

 

doszłaś już ?? :D

 

-- 16 mar 2016, 23:42 --

 

oki 3maj się pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiększyłem od dziś do 30 , dzis jest 4 tydzień . potem zwiększe do 40. jak nie zadziala mam zamiar całkiem inaczej się leczyć

 

myślę o reboksetynie + pregabalina/gabanatyna

buprioion + pregabalina/gabanetyna

 

-- 17 mar 2016, 16:25 --

 

zasypiam po 30mg . musze lek przełożyc i brać go przed snem/na noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nakieruj mnie , mam to w domu 3 paki rebo. i tez jestem niechętny do tego , bardziej skłaniam się do wellbutrinu + coś na lęki ale nie ssri . tak jak pisałem . rebo to ostatecznosć jak well nie wypali . wella brałem solo ale słabo samo działa.

 

-- 17 mar 2016, 17:57 --

 

przeczytałem twoj post . jest zniechęcający :)

 

-- 17 mar 2016, 18:00 --

 

jebana sennoiść po fluo trza to na noc przerzucić jak najszybciej będę przesuwał godziny co 4h aż dojdę do 12 w nocy . dziś brałem o 13 , jutro o 17 itd . albo dziś odrazu wezmę na noc , przed snem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, możesz sobie zrobić test, ten lek się nie wkręca tak długo jak ssraje, w 10 do 14 dni max będziesz wiedział co i jak. Tylko zacznij od min dawki 2mg rano i 2mg po południu (max 14-15). Ale to tylko jeśli chcesz zaspokoić ciekawość i odhaczyć go ze swojej listy, bo generalnie nie polecam. Ostatni post w temacie z rebo - reboksetyna-edronax-t7395-490.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, możesz sobie zrobić test, ten lek się nie wkręca tak długo jak ssraje, w 10 do 14 dni max będziesz wiedział co i jak. Tylko zacznij od min dawki 2mg rano i 2mg po południu (max 14-15). Ale to tylko jeśli chcesz zaspokoić ciekawość i odhaczyć go ze swojej listy, bo generalnie nie polecam. Ostatni post w temacie z rebo - reboksetyna-edronax-t7395-490.html

 

2x2mg przez 10 dni . spox może sprobuje bo to małe dawki, odchacze go przynajmnjiej

 

ale ogolnie to znowu chcę brać wellbutrin , ale tym razem w mixie i nawet dawki 450mg . brałem solo dawka 300mg

 

-- 17 mar 2016, 18:05 --

 

po fluoksetynie jestem senny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od swojego psychiatry.

Zaproponowałem mu zamianę Mianseryny na Mirtazapine.

Mam wypisaną receptę na oby dwa leki.

Kazał pobrać jeszcze miesiąc Mianserynę i zobaczyć jak się rozkręcą razem z Fluo.

 

Na Mianserynie śpię dobrze, niby wszystko ok, ale kusi mnie zamiana na Mirtazapine tylko nie wiem czy jest sens i czy Mirta będzie lepiej współgrać z Fluoksetyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś tu cicho dzisiaj, 5 tydzień na fluoksetynie 20 mg i coś mnie lęki wzięły pomimo iż biorę benzo do tej fluoksetyny, czasem za dużo myślę, mam wrażenie że myśli mi się kłębią, chyba coś słaba jest fluoksetyna dla mnie, po południu śpię, potem jakieś nerwy.

 

-- 18 mar 2016, 23:27 --

 

Widzę, że coś tu cicho dzisiaj, 5 tydzień na fluoksetynie 20 mg i coś mnie lęki wzięły pomimo iż biorę benzo do tej fluoksetyny, czasem za dużo myślę, mam wrażenie że myśli mi się kłębią, chyba coś słaba jest fluoksetyna dla mnie, po południu śpię, potem jakieś nerwy.

 

Ciężko tutaj dotrzeć czasem do niektórych ludzi.

 

-- 18 mar 2016, 23:30 --

 

No i znowu czuję się osamotniona dzisiaj.

 

-- 18 mar 2016, 23:38 --

 

Ludziska obudżcie się, bo chcę pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś tu cicho dzisiaj, 5 tydzień na fluoksetynie 20 mg i coś mnie lęki wzięły pomimo iż biorę benzo do tej fluoksetyny, czasem za dużo myślę, mam wrażenie że myśli mi się kłębią, chyba coś słaba jest fluoksetyna dla mnie, po południu śpię, potem jakieś nerwy.

 

-- 18 mar 2016, 23:27 --

 

Widzę, że coś tu cicho dzisiaj, 5 tydzień na fluoksetynie 20 mg i coś mnie lęki wzięły pomimo iż biorę benzo do tej fluoksetyny, czasem za dużo myślę, mam wrażenie że myśli mi się kłębią, chyba coś słaba jest fluoksetyna dla mnie, po południu śpię, potem jakieś nerwy.

 

Ciężko tutaj dotrzeć czasem do niektórych ludzi.

 

-- 18 mar 2016, 23:30 --

 

No i znowu czuję się osamotniona dzisiaj.

 

-- 18 mar 2016, 23:38 --

 

Ludziska obudżcie się, bo chcę pogadać.

Ja spędziłem pół dnia na kompie, teraz przyszedł czas na telewizor. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tam leciał 007 o 20-tej, tylko mordobicia ostatnio, nie ma komedii.
Ja oglądałem niezgodną na tvn, drugi raz, kiedyś na kompie widziałem, bondy wszystkie oglądałem - klasyk.

 

-- 19 mar 2016, 00:00 --

 

agia, Cały dzień bez energii, zmęczony i otępiony, jeszcze tydzień i będzie miesiać na duloksetynie, zero działania przeciwdepresyjnego, nie wiem jak dotrwam do 6 tygodni na tym leku!, o ile on w ogóle zacznie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz do polecenia jakiś fajny filmik, ale nie taki co trup pada co 1 minutę, tylko jakiś psychologiczny albo na przykład komedię dobrą, najwyżej sobie ściągnę na chomiku.

 

Vengence może deprexolet, prónbowałeś deprexoletu? Mnie postawił w tydzień na nogi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz do polecenia jakiś fajny filmik, ale nie taki co trup pada co 1 minutę, tylko jakiś psychologiczny albo na przykład komedię dobrą, najwyżej sobie ściągnę na chomiku.

 

Vengence może deprexolet, prónbowałeś deprexoletu? Mnie postawił w tydzień na nogi!

Brałem mianseryne, tyłem od niej i byłem przymuolony, po pewnym czasie było lepiej, ale tycie masakra, do dzisiaj do swojej wagi nie wróciłem. :mrgreen:

Co do filmów hmm, zaraz ci napisze coś, oglądałaś sztange i cash??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy sprzatają bo nikt nie pisze, no ale odkurzanie o tej porze to nie bardzo.

 

Tych filmów nie widziałam, to sobie zobaczę tutaj w necie zaraz. O czym one są? Fajne jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agia, Dobry jest też film "Do utraty sił", dużo jest filmów.

 

-- 19 mar 2016, 00:11 --

 

Chyba wszyscy sprzatają bo nikt nie pisze, no ale odkurzanie o tej porze to nie bardzo.

 

Tych filmów nie widziałam, to sobie zobaczę tutaj w necie zaraz. O czym one są? Fajne jakieś?

Sztanga i cash to taka komedia trochę z mrocznym akcentem, o kulturystach co porywają typa dla siana, a ten drugi o bokserze co traci wszystko i zaczyna od nowa - zajebisty film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×