Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj podwójnie kliknąć na lupę lub po prostu na sam obrazek. Ale jakby się nie udało to się nie przejmuj, bo wiele nie stracisz - tylko zaoszczędzisz dwój czas ;)

 

albo tu masz link bezpośredni:

http://img838.imageshack.us/img838/5409/konkursfor1.png

http://img257.imageshack.us/img257/6254/konkursfor2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, Monika miło jeśli się naprawdę podoba, ale moim zdaniem przesłanie jest do niczego i całość traci w moich oczach, ale nie przeszkodziło mi to w pokazaniu tych dwóch kartek na forum :lol: Chyba chciałam usłyszeć jakieś miłe słowo, bo coś ostatnio tego potrzebuję :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry ja mam od dawna blokadę i nic już nie rysuję, jak coś zaczynam to nie kończę, więc nie mam niczego co mogłabym pokazać - ale obiecałam się przełamać i postaram się dotrzymać słowa :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Właśnie słuchałam "Nicest thing" i wyobraziłam sobie nastrój w jakim musi być przecięta słuchaczka tej piosenki, pomaziałam na tablecie i wyszło mi to coś (piszę coś, bo na laptopie nie widzę dobrze kolorów, poza tym pewnie jutro będę żałowała, że to tu wstawiłam, ale na razie będę cieszyła się chwilą, że coś jednak narysowałam, mimo że nie wysokich lotów :pirate: ). Nie ma to jak słuchać tak smutnej piosenki i rysować równie smutną postać :cry:

 

Ale może komuś te światełka skojarzą się ze Świętami, choć taka pociecha ;)

nicest_thing.png.5110c38ac1e530de684a22580fd883ea.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde myślałem, że mam jakiś talent.

 

Niestety do czego się zabiorę to nie kończę.

 

Interesuję się designem i wzornictwem ale poza szkicami w notatniku nie mogę się zdobyć na wymodelowanie w 3d studio (za trudne chyba dla mnie).

 

Fotografią też się interesuję ale nie mogę wyjść poza amatorkę zdjęć wakacyjnych.

 

Próbuję też napisać opowiadanie erotyczne ale zacząłem już kilka i żadnego nie mogę dokończyć.

 

Generalnie nie mam żadnej pasji, którą się mogę szczycić.

 

Podsumowując jestem beztalenciem

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to w ogóle można nazwać talentem, to podobno mam wyjątkowe zdolności matematyczne. W ogóle matematyka to chyba moja jedyna prawdziwa miłość. Skończyłem szkołę muzyczną na skrzypcach (ale słabo mi szło), jakieś kółko teatralne (tutaj akurat całkiem nieźle), śpiew (też nieźle), żeglarstwo (niestety kosztuje). No i ostatecznie z tego wszystkiego została mi kochana, logiczna i poukładana matma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cat3, Fajne zdjęcia ...może kiedyś się spręże i tez pouczę się trochę o fotografii .

 

 

 

A to kilka wariacji na temat zima w mieście :)

 

[Dodane po edycji:]

 

1223528456_zima4.JPG.6865d450967ba9192495dda64faaf77e.JPG

2088636780_zima3.JPG.6afc44ac6956fb6f1ef0f77918ccaddd.JPG

645263673_zima1.JPG.2f845eacf3191462f5058c297482bfc8.JPG

767237951_zima5.JPG.c33af88e1836735ce3dc88be2e60412a.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też poszukuję talentu :]

 

-- 19 kwi 2011, 13:08 --

 

Ani do liczenia, ani do pisania, ani manualnych, ani językowych, ani sportowych...

 

-- 19 kwi 2011, 13:12 --

 

nie mam z kim, nie mam dla kogo

 

-- 19 kwi 2011, 13:13 --

 

Nawet w grach komputerowych jestem słaby

 

-- 19 kwi 2011, 13:14 --

 

chociaz sporo gram i je lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedyś pisałam.. pomagało w pozbywaniu się zbędnych odczuć :) Teraz uwielbiam zdjęcia.. oglądać, robić. Sztuka jest fajna z tym, że nie ma żadnych zasad, w przeciwieństwie do naszego świata. Wszystko dozwolone a i brzydkie staje się piękne. Do tego łączyć można wszystko ze wszystkim. Moim ulubionym połączeniem jest obraz z muzyką. Działa dwojako, czasem muzyka podkreśla coś w obrazie a czasem na odwrót :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×