Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ewaryst7

Ile macie dobrych dni?

Rekomendowane odpowiedzi

Ile macie dobrych dni , w tygodniu , miesiącu...?Pisząc " dobrych " , mam na myśli , dni bez lęków , bólów , duszności , kołatań i innych atrakcji? Ja , dzisiaj uświadomiłam sobie , że średnio DWA dni w miesiącu , czuję się dobrze.Rachunek jest prosty...2x12=24! !!! ratunku!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

tak pół na pół mniej więcej, kiedyś było gorzej, tzn. dobrych dni miałam zaledwie kilka w miesiącu, a teraz jest ich około 15 :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam chyba za krotki "staz":) U mnie od trzech miesiecy tak calkiem dobrego dnia, bez kompletnie zadnych atrakcji, jeszcze nie bylo. Wierze jednak, ze z czasem nadejda i bede sie mogla nimi pochwalic:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

dobre dni?? tak calkowicie?? to zero. Ale sa momenty kiedy sobie mysle: "a...bylo fajnie" pewnie tak raz w tygodniu, nie wiecej.

A w ogole...co do tematu watku...statystyki zawsze klamia;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo róznie to bywa. Moje ataki trwają zwykle tydzień, dwa. Raz miałam rok przerwy, potem pół, a teraz to średnio 4-5 dni, a one i tak nie są szczęśliwe, bo ciągle zadręczam się myślą, że "to" powróci. Zaczęłam leczenie i mam nadzieję, że to coś zmieni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurcze ....Ale mi ulżylo:) A już myślałam , że jakimś mutantem jestem:)Pozdrawiam was kochani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez sześć lat mogłaby na palcach jednej ręki zliczyć dobre dni, ale od miesiąca są tylko takie. Życzę wszystkim nerwusom tego samego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i fajowo masz.Ciesz się tym dobrym czasem.Rozkoszuj się nim:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Lena, jak ty to zrobilas???? podziel sie ze mna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw po roku prób i błędów psychiatrzy dobrali mi dopowiednie leki (jestem po 2 hospitalizacjach)-to najważniejsze, bo większość objawów nerwicowych minęła (nerwica depresyjno-lękowa). A drugie, równie ważne-w tym czasie w końcu udało mi się znaleźć wspaniałego, wyrozumiałego mężczyznę (wcześniej przez chorobę nie dopuszczałam nawet takiej myśli do siebie, bo uważałam, że jestem ciężarem dla całego świata). Także mam nadzieję, że dzięki lekom i wsparciu najbliższych stanę na nogi i za kilka lat nauczę się fukncjonować bez tego świństwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Lena, gratuluje i zazdroszcze:) oby cale twoje dalsze zycie bylo bardzo bardzo piekne wolne od chorob. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

każdy jest dobry jeden bardziej drugi mniej zyje czyli całokształt na + :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jest.trzeba się cieszyć każdym dniem.Ale ( zawsze jest to pikielne ale)samopoczucie , niestety najczęsciej na to nie pozwala:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lena, gratulacje. Tak Trzymaj. U mnie nie ma całkowicie dobrych dni. Są dobre chwile.Całych dni, jeszcze nie uświadczyłem. Za dobrze pamiętam "stare czasy". Ale nadzieja się tli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi