Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Klaudus20

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Klaudus20

  Mój dzisiejszy dzień

  Uwolniłam się na razie skutecznie od nerwicy. Odstawiłam leki, sama bez lekarza, może to głupie ale po prostu tak czułam. Mamy już grudzień a ja we wrześniu pożegnałam się z tą zołzą. Rzadko tu wpadam bo kiedyś uroiłam sobie, że im więcej będę czytać o objawach innych tym prędzej może to do mnie wrócić. Trzymajcie się, życzę wam zdrówka. Słońce na twarz zamiast jesiennej deprechy i wszystkiego dobrego.
 2. Klaudus20

  Mój dzisiejszy dzień

  Jutro jadę do lekarza po dostawę tabletek :) Ostatnie dni były emocjonujące, a ja czuję się świetnie. W następnym tygodniu zaczynają mi się poprawki, i tego się obawiam bo tu właśnie lezy źródło mojej nerwicy.
 3. Póki co nie miałam powodu by brać 3 tabletki dziennie więc Pramolan 50 mg w dawce dzienniej 1-0-1
 4. Klaudus20

  Cześć wszystkim.

  Cześć, fajnie że są tu tacy ludzie, którzy chcą wspierać. Pytanie do Ciebie: brałeś leki, korzystałeś z usług psychologa bądź psychiatry?
 5. Cześć wrażliwcu:) Widać jesteś kolejną osobą która przejmuje się każdym problemem. Trzeba brać życie na luzie i z każdej strony wychwytywać to co dobre. To nie jest łatwe, bo nawet ja tego jeszcze nie opanowałam.
 6. Też chciałabym mieć dziecko, na razie jest na to jeszcze za wcześnie by planować. Ale przecież może się zdarzyć nieplanowane. Jak mam ataki, to wtedy sobie myślę, że nigdy nie będę mogła zajść w ciążę bo byłabym wyrodną matką. Że nie mogę pozwolić sobie na to bo w ciąży bym się przekręciła. Teraz nie mam takich myśli, bo nie mam ataków :) Gorzej gdy one nadchodzą. Myślę, że mam coś podobnego do tego co odczuwa Magda i chyba to normalne u każdej kobiety.
 7. postaraj się poukładać swoje sprawy albo w prawo albo w lewo. Pójdź do lekarza a zobaczysz że wszystko powoli się ułoży.
 8. W takim razie witaj na pokładzie :) Walcz, i bądz dzielna.
 9. Ja w ciągu tych pierwszych dwóch tygodni miałam jeszcze kilka razy lęki. To nie działa tak jak pstryk :) Wszystko w swoim czasie. Pisałam już, ale jeszcze powtórzę, na mnie też ten lek nie działał nasennie.
 10. Nie ma sensu go brać doraźnie. Mnie lekarz zalecił 3xdziennie gdyby się pogorszyło, a tak zwyczajnie biorę 2xdziennie
 11. Klaudus20

  Jedna z Was...

  Cześć, witaj wśród nas :)
 12. Rosanna, gdy pójdziesz do lekarza, nie musisz mu mówić o wszystkim, pamiętaj o tym że zawsze możesz powiedzieć mu tyle ile chcesz. Idę o zakład, że po wyjściu bedziesz chciała wrócić i o czymś mu jeszcze powiedzieć. Wtedy po powrocie do domu, zrób sobie listę, przemyśl wszystko dokładnie i już będziesz wiedziała jak będzie wygladała wasza rozmowa.
 13. Klaudus20

  zadajesz pytanie

  Jestem zła, bo modlę się tylko wtedy gdy czegoś potrzebuję. Wtedy zawsze oprócz paciorka rozmawiam indywidualnie z Bogiem. Dzieci poszły wczoraj do szkoły. Czy chciałbyś wrócić do szkolnych czasów, życia na przerwie, odrabiania lekcji, strachu przed kartkówką i złą oceną?
 14. Klaudus20

  zadajesz pytanie

  Moje skrajne upodobania odbijają się od literatury klasycznej do typowych kobiecych zabijaczy czasu. Lubię też książki w których ludzka psychika jest niezgłębiona. Tutaj polecam książkę "Dom Augusty" M. Axelsson Gdybyś miał coś zmienić w dzisiejszym dniu, co by to było?
 15. Dość często w początkowej fazie przyjmowania leków pojawiają się objawy niepożądane. Jednak trzeba pamiętać, że działanie tabletek rozpoczyna się po 2 tygodniach. Trzymam kciuki, bądź silna Witam na forum i pozdrawiam
×