Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Dorcia i wszyscy, to ma tak wyglądać że każdy kolejny się dopisuje! Trzecia osoba kopiuje te dwie dopisując siebie, wtedy mamy pogląd na całą liste, chętnych ;) Pozdrawiam PS. świetna atmosfera się zapowiada na spotkaniu coś czuję.

 

1. chory (Piotr)

2. doloressss20 (Dorota)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie, ale tak jakoś po mikołaju, bo na razie mam mały sajgon na uczelni ;)

 

Ja też mam sajgon na uczelni, ale u mnie to zawsze tak jest, więc w sumie mi każdy termin pasuje - ale najlepiej w weekend :) Sobota wieczór może być? W końcu to Andrzejki!

 

10 osób na kawę? Toż to się przecież nie zmieścimy przy stoliku! ;) Poza tym ja kawy nie piję, ale na soczek czy piwo bardzo chętnie. Znam parę fajnych miejsc gdzie można w spokoju porozmawiać. Dopisuję się do listy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. chory (Piotr)

2. doloressss20 (Dorota)

3. marciatka (Marta)

4. soulfly89 (..tu.wstaw.imię..)

5. scorpio (Kamila)

 

To gdzie i kiedy ? :> :P

 

ps. a ja mam taki sajgon, ze postanowilam nie isc :D zrezygnowalam, po tym jak sie ciagle ucze a materialu nie ubywa, do 7 nie zdaze takze rozsadniej jest zostac xD

 

[Dodane po edycji:]

 

a co wy na to zebysmy sie jakimis gadu powymieniali ? hm ? bo czestotliwosc wchodzenia na forum rozna, a tak bylibysmy np ogolnie w kontakcie.. czy to jakies spotkanie czy po prostu pogadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pomysl widze macie dobry, jak mieszkalam we Wroclawiu to takie spotkania sie sprawdzaly. Calkowity spontan, ustawka w konkretnym miejscu i wyjscie gdzies razem, najlepiej tak, zeby sie dalo usiasc, pogadac. Jak ktos tam po drodze wspominal, w tyle osob sie przy stoliku nie zmiescimy, owszem, wiec zlacza sie 2 stoliki ;) I jest fajnie.

 

Chetnie wybralabym sie gdzies z wami, ale niedugo na jakis czas opuszczam Lublin, a pozniej tez nie bardzo bede miala mozliwosc. Zreszta, widze ze tu wiekowo raczej mlodsze towarzystwo, do tego nawet zadowolone z zycia, wiec wolalabym wam nie psuc humorow swoim pesymistycznym nastawieniem ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta, widze ze tu wiekowo raczej mlodsze towarzystwo, do tego nawet zadowolone z zycia, wiec wolalabym wam nie psuc humorow swoim pesymistycznym nastawieniem ;)

 

Aj, pozory, pozory... ;)

 

Natusia, Ty się dopiero teraz ujawniasz, że z Lublina jesteś? :nono: Fajnie będzie Cię kiedyś zobaczyć :D

 

Hej. Kto może sie ze mną spotkać w poniedziałek w Lublinie? Mam deprechę i mysli samobójcze, potrzebuje rozmowy z kimś kto mnie zrozumie, może ktoś jest w podobnej sytuacji...

 

Ja mogę w poniedziałek po 18.30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska, umowa była inna, mieliśmy się spotkać razem! no ale jak wolicie się spotykać za plecami to wasza sprawa. Ponawiam prośbę o dopisywanie się kolejnych osób do tej listy:

 

1. chory (Piotr)

2. doloressss20 (Dorota)

3. marciatka (Marta)

4. soulfly89 (.tu.wstaw.imię.)

 

[5. scorpio (Kamila) się wycofała]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska, umowa była inna, mieliśmy się spotkać razem! no ale jak wolicie się spotykać za plecami to wasza sprawa.

Ej koles, troche emaptii. Ktos pisze, ze ma mysli samobojcze i chce z kims pogadac a Ty wytykasz, ze sie umowil za twoimi plecami. Zmiluj sie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×