Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ania

PAROKSETYNA (Seroxat, Xetanor, Arketis, Paxtin, Rexetin, Parogen)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, skakunna napisał:

Paro+tiana, nietypowe połączenie, ale w sumie logiczne - paro usypia i zamula, tiana powinna aktywizować. A na dodatek nie grozi zesp. serotoninowy, bo tiana serotoniny nie rusza.

Paro + esci 🤪 tutaj jestem tylko dlatego że pilnuje wątku 😅 i czytam o waszych skutkach ubocznych. Które swoją drogą miałam przy paro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, skakunna napisał:

@Szczebiotka Paro+esci? To tak można w ogóle? 😯

Można, nie reklamuję tego ale zdarzało mi się brać na raz 3 różne SSRI albo pomieszane z SNRI. Ale wtedy wzrasta ryzyko zespołu serotoninowego i mogą kumulować się efekty uboczne. Ja akurat dobrze toleruję leki i nie miałem żadnych problemów przy 3 antydepresantach, ale to kwestia indywidualna bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, skakunna napisał:

@Szczebiotka Paro+esci? To tak można w ogóle? 😯

No jak widać można 😅 

1 godzinę temu, zburzony napisał:

Można, nie reklamuję tego ale zdarzało mi się brać na raz 3 różne SSRI albo pomieszane z SNRI. Ale wtedy wzrasta ryzyko zespołu serotoninowego i mogą kumulować się efekty uboczne. Ja akurat dobrze toleruję leki i nie miałem żadnych problemów przy 3 antydepresantach, ale to kwestia indywidualna bardzo.

No ja się bałam go wziąć ale na szczęście nie było tak źle. Jeden dzień albo dwa mnie głowa tylko bolała i trochę niedobrze mi było ( mdliło mnie). Ale teraz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo lat temu brałem paroxetyne, później paroxetyne + sertraline

Psychiatra ciągle oferował jedynie kolejne zwiększenie dawki i zobaczymy co będzie za miesiąc, aż doszedłem do sufitu.

Celem było zmniejszenie objawów fobii społecznej.

Efekty negatywne: mega splątanie w głowie, nadmierna potliwość, konieczność kilkugodzinnych akrobacji cyrkowych by osiągnąć wytrysk (bo orgazmem bym tego nie nazwał)

Efekty pozytywne: brak jakichkolwiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też łączyłem paro z esci i nie bardzo mi to pasowało(biegunka)

Teraz jestem na 20mg paro - 15mg miansy i od 5 dni nie tykam Klorazepanu i tu rodzi się pytanie co do tego dołaczyć żeby mieć lepszą motywację,chęci w ciągu dnia ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spidi, @chester przypominam, że od leczenia jest lekarz. Kolejne takie posty, a polecą nagrody. Musicie radzić się innych randomów na forum? To zostaje Wam pw. Nie będziemy tolerować samoleczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brałem 60, 70, 80 i na 90 mg skończyłem. Nie uświadczyłem żadnego działania przeciwlękowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, bialas55 napisał:

Brałem 60, 70, 80 i na 90 mg skończyłem. Nie uświadczyłem żadnego działania przeciwlękowego.

Nie zawsze powodem lęku jest niska serotonina:) znam osoby które mają dobre samopoczucie i lęki jednocześnie:) długo utrzymujący się poziom adrenaliny u osób ze skłonnościami powoduje permanentny lęk i tu możesz się zasypywać serotoniną, a lęk i tak będzie 🤪 idź w górę rzeki, a znajdziesz źródło:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi