Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Z pewnością już byłeś zaproszony na imprezę we Wronach :D

 

Mam jednak pomysł...na Sylwester ;) Forumowy :P

 

Tutaj już bywały takie sylwestry. Jeden sam pamiętam, miałem doła i uchlałem się tak, że nie doczekałem do północy, tylko zasnąłem na dywanie przy kompie. Niby piłem w samotności a jednak na Forum 😄 Pierwszy i ostatni raz, powtórki nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spidi napisał(a):

nie ? 🙁

Nie. Jeśli będziesz na odwyku to nie 🤪

2 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Pierwszy i ostatni raz, powtórki nie będzie

No weź🥺 ze mną nie piłeś jeszcze 😏 będę miała wino bezalkoholowe albo Piccolo więc będziemy pić 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

No i co w związku z tym? Nie chodzi o zawartość %% tylko o fakt, że jest symbolem alkoholu.

Ale że Piccolo? Piwo bezalkoholowe to rozumiem, bo wg prawa może być nim produkt, który ma do 0,5% alkoholu. I wtedy nawet taka niewielka ilość może być zgubna w skutkach dla osoby na odwyku. A Piccolo ma 0%. Chyba że faktycznie chodzi o aspekt psychologiczny. 

3 godziny temu, Dryagan napisał(a):

jak ma być bezalkoholowe to już wolę wcale nie pić. to trochę jak jeść papierek od cukierka

Ja mogę bezalkoholowe. Alkohol rozkręca mi nerwicę, choć nie zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spidi napisał(a):

archerontia byłas na takim odwyku?

Nie, ale byłam na oddziale terapeutycznym, na który nie przyjmują osób uzależnionych, a jeśli już to takie które przeszły terapię uzależnień i zachowują abstynencję od dłuższego czasu i tam za Piccolo w sylwestra z automatu był warunek (po warunku kolejne przewinienie to już wylot).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zew napisał(a):

 

Ja mogę bezalkoholowe. Alkohol rozkręca mi nerwicę, choć nie zawsze tak było.

Żeby nie było, że chlam alkohol bez umiaru. Jak brałem silne leki to zero alko, mogę bez tego żyć. Jestem wolny od uzależnień wszelakich, dlatego nie muszę szukać namiastki i pić trunków bezalkoholowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Nie, ale byłam na oddziale terapeutycznym, na który nie przyjmują osób uzależnionych, a jeśli już to takie które przeszły terapię uzależnień i zachowują abstynencję od dłuższego czasu i tam za Piccolo w sylwestra z automatu był warunek (po warunku kolejne przewinienie to już wylot).

W takich molochach jak Kocborowo, Tworki czy Choroszcz to pewnie nawet nikogo nie bezie z personelu to interesowało, ewentualnie jeszcze sie dołączą do Piccolo. Taka zasada że "nie przynosi się sznura do domu wisielca" to raczej na takich typowo odwykowych małych oddziałach, albo w MONARach. Na te kołchozy psychiatryczne gdzie schizofrenicy wymieszani są z uzależnionymi, depresyjnymi, etc to można granatnik przeciwpancerny wnieść i zauważa dopiero jak ktoś wyp**li z niego w strop jak ten kulson wystrugany z banana na Komendanta Głownego PiSmilicji :v

 

P.S. deweć kawkje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×