Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, spidi napisał(a):

Magda ja też mam rwę kulszową i wypadający staw biodrowy,znam ten ból 😕 

Od 1,5 roku biorę codziennie diclofenak+ wizyty w klinice bólu jak jest źle

Mój kolega jak brał ciągiem tramal z diclofenakiem nabawił się zatoru płucnego. Diclofenak nie jest lekiem do stosowania ciągiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dryagan napisał(a):

U mnie nie jest łatwo. Moja Żona się zgodziła na to chociaż nie ma teraz za wiele czasu ze względu na pracę. Nie wiem o co chodzi, ale mam wrażenie, że ona względem swojej siostry ma jakby poczucie winy (?), że jej się gorzej życie ułożyło i dlatego nie potrafi odmówić. Bo ta jej Siostra (młodsza) jest po rozwodzie, ma trójkę dzieci w różnym wieku. A te chłopaki co są teraz u nas to mają 11 i 13 lat. I są strasznie rozwydrzone. Kurde ja za ich ojca robić nie będę, mają swojego - ale to jakiś nieodpowiedzialny typ, nawet alimentów nie płaci.

@Szczebiotka ja Cię przytulam mocno z tym kręgosłupem, wiem jak potrafi boleć. 😘

No to trzeba być takim, że im się odechce do wujka na noc przyjeżdżać 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DEPERS napisał(a):

No to trzeba być takim, że im się odechce do wujka na noc przyjeżdżać 😈

wczoraj mi jeden wlazł na zjeżdżalnię tę największą i musiał go ratownik wyciągać, bo tam woda 2 metry ma. Bachorów nie można spuścić na minutę z oka. Gorzej niż małe dzieci. Nawrzeszczałem, ale przecież nie wleje, bo mnie potem ta wiedźma ich matka oskarży, że jej dzieci maltretuję. Ona zawsze coś do mnie ma. Myślę, że oni sami niezbyt zadowoleni z tego pobytu. To nie ich trzeba zniechęcać. A w kwestii ich pobytu nie miałem wiele do powiedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dryagan napisał(a):

ja Cię przytulam mocno z tym kręgosłupem, wiem jak potrafi boleć. 😘

🖤😘 Dziękuję

46 minut temu, Dryagan napisał(a):

Nie wiem o co chodzi, ale mam wrażenie, że ona względem swojej siostry ma jakby poczucie winy

Ja wiem o co, tak to już jest wśród rodzeństwa😮‍💨 ja niestety przez swoją naiwność też jestem wykorzystywana, lecz gdy ja potrzebuję pomocy to ich nie ma wtedy.

16 minut temu, DEPERS napisał(a):

Mój kolega jak brał ciągiem tramal

Mój hmm 😏 od brania codziennie tramalu ma mega jazdy i agresję.

9 minut temu, Dryagan napisał(a):

oskarży, że jej dzieci maltretuję.

Żeby tylko 😏 z żoną rozmawiaj ze nie chcesz takich sytuacji. Bo ile można. Współczuję ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

 

Żeby tylko 😏 z żoną rozmawiaj ze nie chcesz takich sytuacji. Bo ile można. Współczuję ci

Rozmawiam, ale ona twierdzi, że głupio odmówić, sytuacja taka, bo jej Siostra niby musiała wyjechać na kilka dni. Też jej to wcale nie pasuje, bo jak mówiłem ma teraz sporo pracy, dlatego jej pomagam i ich wczoraj zabrałem na te baseny, żeby mogła popracować spokojnie. Tylko, że najmłodsza córka szwagierki została z Babcią, a ja bym wolał odwrotnie. Bo ona tylko trochę starsza od mojej, to by się bawiły a tak to wiadomo, że z chłopaczyskami i to starszymi nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dryagan napisał(a):

Rozmawiam, ale ona twierdzi, że głupio odmówić, sytuacja taka, bo jej Siostra niby musiała wyjechać na kilka dni. Też jej to wcale nie pasuje, bo jak mówiłem ma teraz sporo pracy, dlatego jej pomagam i ich wczoraj zabrałem na te baseny, żeby mogła popracować spokojnie. Tylko, że najmłodsza córka szwagierki została z Babcią, a ja bym wolał odwrotnie. Bo ona tylko trochę starsza od mojej, to by się bawiły a tak to wiadomo, że z chłopaczyskami i to starszymi nie będzie

Głupio to jak matka na masturbacji przyłapie 😂 porozmawiaj z żoną, że kosztem odciążenia siostry obciąża Ciebie, a Ty i tak masz problem natury psychicznej i nie jest Ci łatwo. Może to zredukuje częstość wizyt, a z czasem dorosną i nie będą przyjeżdżać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEPERS w sumie to pierwszy raz zostawiła te dzieci, dotąd tylko przyjeżdżała z wizytą (też ciężko to znosiłem, bo zawsze jakoś się z nią spiąłem - ale ostatnio już mniej mnie to rusza właśnie po rozmowie z Żoną). Ale nie ma opcji, żeby w ogóle się obraziła na amen, bo do niej jakoś kiepsko cokolwiek dociera. Co fakt to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spidi napisał(a):

Wronki wstajemy !!!

🙋‍♂️

Niee, nie chce 😥

Dojechałeś wczoraj do domu? 🤔

2 godziny temu, Dryagan napisał(a):

@spidi wstałem, piję kawę i zaraz do roboty. jestem przerażony, bo tam zapewne będzie sauna.

image.png.eac54baba245b17590887efb503850e9.png

O kawa 😁 

No nie zazdroszczę ci, tym bardziej że od rana jest duchota, no przynajmniej u mnie.

 

Dzień dobry wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spidi napisał(a):

coś po 21 dojechałem

A to nieźle 🤨 

4 minuty temu, spidi napisał(a):

Magda jak plecy?

Najbardziej to mnie boli w pośladku 😅i ciągnie przez niemal całą nogę 😏 wieczorem nie dałam rady już bez przeciwbólowego. I teraz czuję że na nowo się zaczyna🤦 kurde, chyba wolała już bym brać zastrzyki ale ciężko by mi było dostać się codziennie do przychodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Gdzie 🤨 duszno, parno, słonecznie,masakra. Czasami zawieje

U nas też masakra, w południe była burza. Jednak nadal parno i gorąco. Myślałem, że zdechnę w pracy. Nie lubię być spocony, a w biurze jak w saunie. W domu przynajmniej mam klimę, więc jest ok, ale jak pomyślę, że jutro znowu muszę siedzieć w tym Mordorze, to aż mnie skręca. Kurna, byle do urlopu (niecałe trzy tygodnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dryagan napisał(a):

w południe była burza. Jednak nadal parno i gorąco.

No u mnie ostatnio po burzy i deszczu też było jeszcze gorzej niż przed. A dzisiaj to mnie jeszcze głowa boli 🤦 kilka kropli deszczu spadło,parno strasznie. Ja lubię ciepło ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór 👋🙂

 

Trochę mnie tutaj nie było, a w tym czasie trochę się działo u mnie w głowie i w życiu. Teraz na szczęście jest lepiej 👍 Ale wcześniej się męczyłam strasznie. Fizycznie też w ciągu dwóch dni w tamtym tygodniu. Tak mnie bolała kość ogonowa, że nie mogłam się ruszyć przez godzinę 😮 Dopiero po silnym przeciwbólowym i posmarowaniu się żelem na ból minęło.

 

Ale dziś jest git dzionek, czuję się jakoś tak lżej, odkąd zrezygnowałam z toksycznych relacji. To wielki plus. Odpuszczam też sobie niepotrzebne rzeczy i myśli, a i więcej skupiam się na moim luzie i potrzebach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Priscilla_126 napisał(a):

Dzień dobry wieczór 👋🙂

 

Trochę mnie tutaj nie było, a w tym czasie trochę się działo u mnie w głowie i w życiu. Teraz na szczęście jest lepiej 👍 Ale wcześniej się męczyłam strasznie. Fizycznie też w ciągu dwóch dni w tamtym tygodniu. Tak mnie bolała kość ogonowa, że nie mogłam się ruszyć przez godzinę 😮 Dopiero po silnym przeciwbólowym i posmarowaniu się żelem na ból minęło.

 

Ale dziś jest git dzionek, czuję się jakoś tak lżej, odkąd zrezygnowałam z toksycznych relacji. To wielki plus. Odpuszczam też sobie niepotrzebne rzeczy i myśli, a i więcej skupiam się na moim luzie i potrzebach.

Miło słyszeć, że u ciebie nastąpił lepszy czas. U mnie jest dziwny czas. Doskwiera  mi bardzo mocno brak  stabilności, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×