Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajta ludzie. Wiele lat minęło w nieobecności z przyczyny podróży do/z odległej galaktyki. Działo się tu coś ciekawego w jej trakcie ? Jakby co to z tej okazji - średnia hawajska na koszt podatnika dla każdego na forum !

 

Edytowane przez ExxonValdez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ExxonValdez napisał(a):

Witajta ludzie. Wiele lat minęło w nieobecności z przyczyny podróży do/z odległej galaktyki. Działo się tu coś ciekawego w jej trakcie ? Jakby co to z tej okazji - średnia hawajska na koszt podatnika dla każdego na forum !

 

O to ja poproszę chociaż kawałek, bo dzisiaj nawet nie załapałam się na kawę rano😮‍💨 

Dobry wieczór wszystkim. U mnie intensywny dzień i stan alergii bo kosilam trawę a mam na nią uczulenie między innymi🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

O to ja poproszę chociaż kawałek, bo dzisiaj nawet nie załapałam się na kawę rano😮‍💨 

Dobry wieczór wszystkim. U mnie intensywny dzień i stan alergii bo kosilam trawę a mam na nią uczulenie między innymi🤪

Jaki kawałek jak to na koszt podatnika - jedna się zjada, trzy bierze na zapas, a dziesięć chowa żeby somsiad złodziej nie miał więcej ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ExxonValdez napisał(a):

Jaki kawałek jak to na koszt podatnika - jedna się zjada, trzy bierze na zapas, a dziesięć chowa żeby somsiad złodziej nie miał więcej ode mnie.

Aaa no to dobra biorę 😅 w sumie głodna jestem, i ciul że jest 02:52 😅 dzisiaj nie mogę jakoś zasnąć😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Dzisiaj chyba będzie piękna pogoda.

Niestety ja się czuję dziwnie 🤪a to dlatego że moja siostra zabrała wczoraj moją najmłodszą córkę do siebie i naszej mamy... Mega źle mi jest z tym😮‍💨 nie jestem przyzwyczajona do takich rzeczy bo zawsze byłam z dziećmi, a teraz mi tak jakoś smutno, dziwnie i źle bo nie było na dobranoc " kocham cię mamo" i na dzień dobry " cześć mamo. Wstałam. Kocham cię" 😥 ona też w sumie jest drugi raz w takiej sytuacji, ale za pierwszym razem była z bratem a teraz jest sama. Bardzo chciała jechać bo jak to mówi" to moja ukochana ciocia jest i babcia", a ja chciała bym żeby miała jakieś wspomnienia z babcią bo nie ma już żadnych innych dziadków czy babć. Ale i tak mi źle😮‍💨 a ma wrócić dopiero we wtorek albo w środę😱😥 nie wiem jak dam radę. 

2 godziny temu, Regular. M napisał(a):

Dzień dobry i polecam gorącą kawkę 🙂☕☕☕

Oooo kawę to ja zawsze i wszędzie 🖤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka córka wróci to będzie Ci lepiej dużo niż przed wyjazdem.

Mam nadzieję. Na bieżąco dostaje wiadomości co i jak. I zdjęcia bądź filmy. 

Godzinę temu, Regular. M napisał(a):

dasz radę

Pewnie tak. Powinnam się cieszyć że mam trochę wolnego czasu a ja tu narzekam

33 minuty temu, Dryagan napisał(a):

Taka mama - kwoka jesteś 😉

Chyba tak 😮‍💨 ale nigdy nikt nie brał mi dzieci ( no może z dwa razy tak było, z nią też drugi raz). Pytam siostry czy płacze albo chce do domu na co dostaje odp że nie płacze, a jak się jej pytała czy chce do mamy wracać to odp że tak się jeszcze nie teraz, jeszcze chce jedną noc tam być😅 wczoraj została " sprzedana" babci wieczorem i ciągle za nią chodziła 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

 

Obudziłam się we własnym łóżku...nie ma nic przyjemniejszego 🤭

Rzeczywistość szpitalna mnie przerosła. 

W tym roku nie wąchałam jeszcze bzu a uwielbiam ten majowy zapach... 

Czekalam na maj od listopada a ten mija jakoś bez wyrazu. 

Co u Was? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzy mam w ogrodzie, biały, fioletowy i dwukolorowy pachną obłędnie. Chodzę z córką i zachęcam ją żeby wąchała kwiaty, zioła, byliny - to zapachy ziemi:-) Przez ostatnie 2-3 lata ogród dla mnie nie istniał, ale w tym roku jest inaczej, lepiej, jakbym przekroczył magiczną, niewidzialną granice i ponownie znalazł sie w blasku słońca. Kocham chodzić po ogrodzie na bosaka - -czują ziemie, trawę, czuję że żyje:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×