Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się nieszczęśliwa. Próbuję zapełnić pustkę różnymi rzeczami, ale to nic nie zmienia. Związek mi nie daje szczęścia choć otrzymuję wsparcie o jakim niektórzy mogliby tylko pomarzyć. Mam pasję, która ostatnio przynosi tylko frustrację. Pustkę próbuję wypełnić lekami narkotycznymi, to tylko pogarsza sytuację. Okaleczanie się to jedyny sposób, kiedy to mogę coś poczuć. To, jest po prostu jakieś dno od którego kompletnie nie potrafię się odbić... Ból istetnia- to dzisiaj odczuwam najbardziej. 

Edytowane przez coma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka ja mam odwrotnie. Pomimo, że późno chodzę spać (22-23), budzę się o 1 w nocy i o 4 rano, po czym wiercę się jeszcze z pół godziny i wstaję bo nie mogę wytrzymać. A dzisiaj czuję się całkiem dobrze, bo szaroburo za oknem, troszkę mgły na horyzoncie. Nie pada deszcz, ani śnieg, lecz trudno - pogoda i tak sprzyja mojemu dobremu samopoczuciu :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fobic napisał(a):

@Szczebiotka ja mam odwrotnie. Pomimo, że późno chodzę spać (22-23), budzę się o 1 w nocy i o 4 rano, po czym wiercę się jeszcze z pół godziny i wstaję bo nie mogę wytrzymać. A dzisiaj czuję się całkiem dobrze, bo szaroburo za oknem, troszkę mgły na horyzoncie. Nie pada deszcz, ani śnieg, lecz trudno - pogoda i tak sprzyja mojemu dobremu samopoczuciu :classic_smile:

To jest późno? 😳 To ja przeważnie zasypiam około 1 czasami później😏 wstaje o 6. Później idę przeważnie jeszcze spać a mimo to i tak jestem zmęczona. A dzisiaj to jest tragedia, aż boje się tego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×