Skocz do zawartości
Nerwica.com

To już koniec


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@anemon zamknęli siłownię, w której ćwiczyłam od miesiąca. Powoli chudłam i odzyskiwałam formę. Na szczęście jest jeszcze jedna siłownia, tylko potrzebuję licencji zawodowego sportowca. Jestem właśnie w trakcie załatwiania takowej, czekam na podpis lekarza rodzinnego na zaświadczeniu o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, z o.o. napisał:

@buraczek58 tak, bo rząd jest taki mądry i wymyśla te obostrzenia dla naszego dobra. :D Chyba sobie jaja robisz.

A Ty pewnie melanżujesz w ukryciu, olewasz maseczki, nie kapiesz się, masz wszystko w dupie. Powodzenia, chłopak, inne kraje wprowadzają ostre lockdowny, ostre obostrzenia. Pewnie siedzisz na tyłku i trzęsiesz portkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy siłownia tak bardzo podnosi poziom motywacji/chęci do ćwiczeń/wysiłku? Nie wiem może na siłowni są jakieś specjalne przyrządy gdzie wysiłek robi się bardziej przyjemny. Jak ja byłem kiedyś na siłowni... kiedyś tam ., to tam było tylko kupę żelastwa a siłownia to były dwie pomieszczenia takie 5x5 m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurecki napisał:

Czy siłownia tak bardzo podnosi poziom motywacji/chęci do ćwiczeń/wysiłku?

Dla mnie na siłowni nie ma rozpraszaczy takich jakie mam w domu. Niby ćwiczę, ale to ktoś zadzwoni do drzwi, to na chwilę przestanę, bo przypomnę sobie, że trzeba wyciągnąć mięso z lodówki. Plus sam start jest trudniejszy- może zamiast ćwiczyć coś obejrzę, albo posiedzę przy kompie.. a na siłowni wiem, że mam ten czas dla siebie na ćwiczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie byłem na siłowni, poza ta szkolną w szkole średniej. Prędzej bym zamiast pójścia tam ,sam se taką sprawił ale porządne są mocno drogie a te tańsze za 3-5 tysięcy  to różnie może być z jakością no i nie są raczej przystosowane do prawie 2 metrowca. Ćwiczenie na siłowni  z innymi, oceniającymi mnie ( przynajmniej w mojej głowie) jakoś mi nie pasi, do tego dojazd tam, wyznaczone godziny itd a jak bym miał własną to by ten problem zniknął, choć może gorzej by było z motywacją bo jak się zapłaci karnet to się nie chce zmarnować.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×