Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

buraczek58

Użytkownik
 • Zawartość

  576
 • Rejestracja

 1. Przebywanie z kotem obniża poziom stresu Znane są badania dowodzące, że przebywanie z kotem obniża poziom stresu. W trakcie pieszczot z kotem wydzielają się w dużej ilości hormony szczęścia, a ilość hormonów stresu jednocześnie gwałtownie spada. Mruczenie kota potęguje efekt rozluźnienia.
 2. Ja , gdy dopada mnie depresja z lękami praktycznie nie jem i waga szybko leci mi w dół. Od kiedy zaczęłam brać pregabalinę i antydepresanty, mimo, że jem mało, waga winduje w górę. Otyłość brzuszna głównie. Prega powoduje otyłość. Jem jeszcze mniej, zaczęłam ćwiczyć, powolutku, ale kilogramy spadają.
 3. Wielu ludziom terapia pomogła, ale wielu tez zaszkodziła, albo nie pomogła. To nie sa bzdury. Trzeba trafić na właściwy nurt i bardzo dobrego terapeutę. Jeśli ktoś chodzi na terapie przez całe życie, to nie życie, to jakaś paranoja. No i trzeba mieć dużo kasy, żeby sobie na to pozwolić.
 4. buraczek58

  Pomoc dla kotów

  https://www.facebook.com/BezdomniakiSzukajaDomow/posts/1432247337114339 Ta psina złamała mi serce.Moze ktoś, coś, można udostępnić na FB, proszę. Wybacz z o.o., że przykleiłam się do Twojego wątku, ale musiałam.
 5. buraczek58

  Pomoc dla kotów

  Wpłaciłam i udostępniłam na FB. Ja tez ciągle pomagam zwierzętom w biedzie. Udostępniam na swoim profilu wszelkie dramatyczne prośby o pomoc, słynę z tego., bo wrzucam na profile znajomych te wołania o pomoc. Zbanowałam kilku gości, którzy "woleliby, żebym wrzuciła nagie zdjęcie" lub pisali inne durnowate komentarze..
 6. To jak piszesz, całkiem sensownie i potrafisz być samokrytyczny nie wskazuje na upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim. Coś Cię hamuje, Twój umysł, ale nie potrafię powiedzieć co. Niskie poczucie własnej wartości, lęki? To problem dla psychologa klinicznego ze stażem, neurologa? Normalnych, a nie wyśmiewających się głąbów. Może zrób sobie badania EEG, tomografię głowy ,wszystkie możliwe wyniki, może coś szwankuje w Twoim organizmie? Skąd problemy z pamięcią i trudnościami w skupieniu uwagi? Może przebyte choroby, urazy.?
 7. buraczek58

  Czy masz?

  perfumy La Nuit Tresor. Masz tablet?
 8. Funkcje poznawcze zaburzał mi lęk, bo byłam na nim skupiona, Sedam to niwelował. Okresowo biorę antydepy i inne dobrodziejstwa.
 9. Lexotan=Sedam, to samo. Brałam, biorę i będę brała. Nie mam zamiaru bać się przez cale życie, chcę w miarę normalnie funkcjonować na tym gównianym świecie. Tolerancja rośnie bardzo powoli , albo nie rośnie, albo maleje. Zależy od tego, co mamy pod czaszką.
 10. Kalebx3 , ze swoimi pierdolonymi lękami dawno byś był u egzorcysty, skoro tak dobrze działają. Albo u jakiejś szeptuchy lub innej magiczki. Modlitwy pomagają niektórym szczęściarzom. Niestety, najbardziej pomagają leki . Można spróbować hipnozy, yogi, medytacji, ruchu, zdrowego żywienia itp, tez trochę działają.
 11. reus, Mnie rodzinny wypisuje benzo. Z tym ze najpierw psychiatra dał świstek do rodzinnego , ze się leczę i żeby przepisywał mi leki. Papier miał ważność 2 lata, a mija już chyba z 15 lat jak wypisuję benzo u rodzinnego. Do psychiatry chodzę po antydepy i obecnie pregabalinę, która początkowo działała przeciwlękowo nawet niekiepsko, teraz jakby mniej, ale ciągle działa w tle. Brałeś?
 12. Ludzie, którzy maja drżenie samoistne tez biorą benzo do końca życia. Jurecki , to nie bierz klona, ani xanaxu, ani lorafenu. Ja biorę baaardzo długo benzo i ciągle działa .
 13. Czy ktoś bierze lamotryginę w małych dawkach (25mg) łącznie z Zoloftem.? Wiem, że są tam jakieś interakcje, ale nie bardzo istotne. Kiedyś fajnie na mnie podziałała wraz z Citalem. Z kto ma lek "Przyjmujesz leki zawierające w swoim składzie LAMOTRYGINĘ oraz SERTRALINĘ. Stosowanie obu leków jednocześnie może nasilać działanie lamotryginy i zwiększać ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych: bólów i zawrotów głowy, senności lub bezsenności, drżenia, pobudzenia, nudności, wymiotów, biegunki, suchości w ustach, bólów stawów, nadmiernego zmęczenia, wzmożonej agresji i drażliwości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem." Te objawy sa dla mnie żadne. Od dwóch dni biorę i nic mi nie dolega.
 14. Nigdy nie brałam, ale z moich rozeznań jest słabszy.
 15. Miałam, gdy po wielu latach spokoju pieprznęła mnie depresja, lęki, nerwica. Derealizacja pojawiła się , gdy zaczęłam brać leki, ale one jeszcze nie zadziałały. To trwało ponad miesiąc, nie wiedziałam, dlaczego gdy idę nie czuję ziemi, jakbym unosiła się w powietrzu, patrzyłam na moje ulubione durnostojki, ale wszystko jakieś obce mi było. Pojechałam do znanego mi sklepu, weszłam jakby do obcego mi świata. To było dla mnie szokujące, na szczęście nie trwało długo. Leki mi pomogły.
×