Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

"Niefajny" socjopata to psychopata :D
dlaczego tak? socjopata to "upośledzony" psychopata! więc jak może być fajny?
"Niefajny" socjopata to psychopata :D
dlaczego tak? socjopata to "upośledzony" psychopata! więc jak może być fajny?

 

:D Z punktu widzenia psychopaty faktycznie socjopata jest upośledzony. Ale z punktu widzenia socjopaty niekoniecznie. Socjopata to bardziej ludzka odmiana psychopaty, tak więc z punktu widzenia "normalnych" socjopata jest mniej upośledzony niż psychopata.

Tak więc punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Liber8?
zaraz się dowiem żyje

Żyję, żyję, loguję się i czytam z ukrytego ;)

Modzi mnie widzą, a Wy nie :mrgreen:

 

Inteligenty

Jak bym był inteligentny to nie byłoby mnie na forum. Inteligentni ludzie prowadzą swoje biznesy, nie piszą postów na forach z których nic nie wynika, nie błaznują, tylko dobrze im się wiedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym był inteligentny to nie byłoby mnie na forum. Inteligentni ludzie prowadzą swoje biznesy, nie piszą postów na forach z których nic nie wynika, nie błaznują, tylko dobrze im się wiedzie

 

Albo znudzeni życiem. Szczerze to sam z siebie zaczynam ogarniać into programowanie, na razie jeszcze stażu nie mam (ciekawe czy znajdą jakikolwiek XD), a ludzie tutaj przeżywają chorobę psychiczną jakby to była jakaś podróż, przez co nie potrafią się zająć życiem.

 

Tak zawsze wydawało mi się, że normalnym ludziom to wszystko prosto przychodzi. Wiesz, wydaje ci się że osiągają sporo w życiu, pomimo iż są tacy spokojni. A schizofrenik czy bipolarowiec z manią pomimo jakby się starał to i tak jest na szarym końcu. Autyzm i brak poczucia czasu powoduje to, że tym osobom odwala. A normicy z nudów zaczynają ogarniać into wszystko.

 

To tak jak z uzależnieniem od narkotyków, można pracować i być normalnym, ale w sumie, trochę jest to nudne, więc ludzie ćpają. Już 4 moich znajomych z tego co się orientuje w ten sposób się stoczyło. Podobno jeden i drugi mają hajsy (nie wiem skąd) i nawet może i więcej niż ja, ale z tego co wiem bezrobocie się ich trzyma.

 

Dlatego chciałbym mieć dawkę Solianu 300mg, nie czułbym się tak nader spokojnie, a jednocześnie byłbym lekko żywszy, bo teraz od energetyków mam zawroty głowy a nie jakieś jazdy xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, w którymś z postów, ktoś napisał, że cyklopka żyje real life'm i true love'm - bardzo dobrze, niech się jej w życiu powodzi, to lepiej niż by miała na forum siedzieć i o smutkach opowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, w którymś z postów, ktoś napisał, że cyklopka żyje real life'm i true love'm - bardzo dobrze, niech się jej w życiu powodzi, to lepiej niż by miała na forum siedzieć i o smutkach opowiadać.
Real life i true love - pełnia szczęścia i dobrostanu - mogę, póki co, pomarzyć, a za cyklopkę trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama się obija, znowu od dwóch dni nic nie napisała, lubię jak jest czerwono w tematach :mrgreen:

Ciekawe co ze siostrą Luną, dwa tyg jej nie było, córka mona usunęła konto, nie potrafię zlokalizować nowej tożsamości bez narzędzi ip. Kuzynki mirunia i kosmostrada opuściły forum, szkoda :( mam nadzieję, że wrócą.

Bracia magic wolf, Kalebx3, NN4V i Slide, trzymają poziom w dyskusjach, czasem iskrzy ale nie szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama się obija, znowu od dwóch dni nic nie napisała, lubię jak jest czerwono w tematach :mrgreen:

Ciekawe co ze siostrą Luną, dwa tyg jej nie było, córka mona usunęła konto, nie potrafię zlokalizować nowej tożsamości bez narzędzi ip. Kuzynki mirunia i kosmostrada opuściły forum, szkoda :( mam nadzieję, że wrócą.

Bracia magic wolf, Kalebx3, NN4V i Slide, trzymają poziom w dyskusjach, czasem iskrzy ale nie szkodzi.

 

Ha, no wiadomo, ja tam czuję się jedną z perełek naszej mamy ;) A właśnie, nie wiem co z Luną, też się zastanawiałem. Kosmo, hmmm, ooo kosmo aż ty..., Kalebx trzyma poziom, od czasu do czasu coś wrzuci od siebie. Liber, tylko Ty nie odchodź czasami, to byłaby spora strata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedługo spadam, całkowicie (emocje przy pisaniu tego: smutek i żal poprzez przebijający się lekki uśmiech, przechodzący w wielki uśmiech, po czym nastaje kompromis pomiędzy smutkiem i uśmiechem). Lada chwila mogę usunąć swoje konto, no i w końcu to zrobię, zresztą, whatever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedługo spadam, całkowicie

Nie ma takiej opcji, będziesz! pisał posty i dyskusji żadnej ze mną nie ma :D Także zostajesz ;)

Kto będzie pisał w socjologii? Przypominam, że ten dział to dzieło naszej mamy i nie damy mu upaść, jest najlepszym zakątkiem na forum.

 

Są też beznadzieje tematy:

X czy Y?

X, Y czy Z? ( wybierz 1 z 3 )

HIT czy KIT?

HIT czy SHIT - piosenki

HIT czy SHIT - filmy

Zwyczajne marnowanie życia na pisanie co jest shitem, a co kitem też jest dobre, ale nie dla mnie, ani Ciebie magicu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie chłopaka o nicku BrakPomysluNaNick ? Jest gdzieś na forum?

 

Tak, mam z nim kontakt. To znaczy od 2-3 tygodni z nim zbytnio nie pisałem bo nie miałem czasu albo po prostu mi się nie chciało. Ale z tego co widzę czasem loguje się na discorda.

Usunął konto bo nie podobał mu się charakter forum. Z tego co pamiętam pisał mi iż nie lubi traktowania tutaj każdą osobę jako chorą psychicznie. Cokolwiek miało to znaczyć.

Idę spać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×