Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wystraszyliśmy? :)

no co Ty :) nareszcie poczułam się normalnie, nie jak "dziwny odrzut". i zrozumiałam dzięki Wam, że rozczulam się nad sobą za bardzo, bo ludzie mają większe dolegliwości ode mnie i dzielnie na co dzień sobie z nimi radzą i nie poddają się. a historia Polinki uświadomiła mi, że moje życie nie było wcale tragiczne, jak mi sie do tej pory wydawało. Ona przeszła przez piekło i potrafiła pójść dalej, nie poddać się. Podziw i szacunek Polina :)

dziękuję Wam raz jeszcze i czekam na następne spotkanie :)

pozdrawiam ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heeja kuuurcze!

nie wiedziałam ze ludziki organizują znerwicowane spotkania, jestem nowa w temacie, dokładnie staz dwumiesięczny, a już jestem ciężkim przypadkiem. może bym nie była gdybym nie naczytała sie o shizo. generalnie miesiąc temu byłam normalnym człowiekim a teraz jestem świrem. przynajmniej tak sie czuje.

mniejsza o to, strasznei fajna sprawa ze organizujecie takie spotkania, czy moge sie podłączyć? mam wrażenie że jestem sama samiuśka na świecie.

w tym momencie jestem na nartach i na 13 to raczej nie wróce, z nart tez nici bo po 3 dniach jazdy jestem MEGA chora, ledwo mówie. no i zdaje sie ze 13 to utro.

pozdrawiam i zycze miłego spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, szkoda ze Was przegapilam, w sumie na tym forum jestem nowa, ale na nerwice cierpie od kilku lat. :) Jak bedziecie planowac kolejne spotkanie, to się pisze z Wami :) bardzo mi brakuje ludzi z ktorymi w realu moglabym wymienic doswiadczenia, bo ktos kto tego nie przezyl to nas nie zrozumie -taka prawda. Dlatego tez bardzo by mi bylo milo z Wami sie spotkac, mam 28 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat, studiuje na pierwszym roku na politechnice, cierpię na nerwicę lekową od niecałych 3 lat. W znacznym stopniu utrudnia mi ona kontakt z płcią przeciwną. Jeżeli jakaś kobieta chciałaby spotkać się lub po prostu pogadać na gg proszę dać znać na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Wawy, mam 32 lata. Niedawno miałam atak lęku napadowego. W sumie jeden był silny ale potem jeszcze kilka razy słabiej. Czuję się ogólnie niefajnie przez większą część dnia. Mnie to napada znienacka. Chciałabym się dowiedzieć jak z tym walczycie i jak z tego wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc polakita, ja tez jestem z Wawy, napisalam Ci na maila forumowego moj numer gg jakbys chciala porozmawiac, lecze sie juz 3-mce a cierpie na zaburzenie deprsyjno lekowe kilka lat :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej to i ja dołącze do Warszawiaków

mam 25lat i problemy od podstawówki.

w tej chwili rozpoznaje u siebie głównie nerwice neurastatyczną

+ lęki, natręctwa, fobie

 

właśnie zaczynam coś z tym robic (wizyta u psychologa, za 6 dni psychiatra), i jestem przerażona że bede musiala otumaniac sie psychotropami (boje sie ze psychiatra takowe bedzie chcial mi dac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie ludzie spotykaja w klubachi i rozmawiaja na rozne tematy takze nerwicy. Dawno juz nie bylo zadnego spotkania, natomiast ja ejstem w podobnym wieku do Ciebie i czekam az ktos zorganizuje te spotkanie to pojde bo mimo ze ja o swojej chorobie mam z kim rozmawiac to jednak chcialabym poznac ludzi ktorzy przezywali/przezywaja to samo co ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×