Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

To fajnie! Z tego co się orientuję, ten bar jest przy wejściu w Koszykową (jak się idzie do Biblioteki Narodowej). Można wysiąść na Metrze Politechnika i dojść z buta ul. Waryńskiego. Ja nie wyjechałam i się też wybieram. W razie czego podaję mój telefon gdyby ktos nie mógł trafić: *********

do zobaczenia!

****

 

[Dodane po edycji:]

 

Możecie znaleźć miejsce na mapce: http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,21.01900,52.22230

 

[Dodane po edycji:]

 

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,21.01769,52.22208?l=302d7e6c64bb0975

 

[Dodane po edycji:]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam długie włosy koloru ciemny brąz. Cech szczegolnych (szramy, tatuaze itp) brak :) Myślę że się poznamy bo my będziemy wypatrywać nowych osób a wy nas :)) ta knajpa nie pamiętam ale nie jest bardzo duża, kilka stolików.

 

W razie czego hasło: FORUM INTERNETOWE:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękuję za mile spędzony czas. Było kulturalnie, przyjemnie i bez większego stresu. Sądzę, że w pewnych kwestiach dobrze się rozumieliśmy, stąd też było łatwiej rozmawiać o trudnych sprawach. Na spotkaniu mamy do czynienia z żywym człowiekiem, widzimy, odczuwamy jego reakcje i emocje. Może to deprymować - ja się tego obawiałem, lecz było naprawdę w porządku. I myślę, że realne spotkanie jest dużo bardziej wartościowe od internetowej wymiany e-maili czy konwersacji na gadu gadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie ! Mili ludzie, sympatyczny klimat :) I mam nadzieje ze bedziemy to kontynuuowac w przyszlosci -jak sie umawialismy :lol: Zachecam reszte do przyłaczenia sie nastepnym razem, mysle ze nasze wspolne przezycia, problemy ktorymi sie podzielilismy sprawily ze wyciagniemy jakies korzystne dla siebie wnioski :) Buziaczki dla dziewczyn, a facetom uscisk reki :):):) i do zobaczenia za m-c :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu co ja tu widzę!! buziaki, uściski... niezła grupa wsparcia nam się kroi :lol:

 

agusiaww Abradab był bardzo grzeczny przecież :)

 

a tak na poważnie ja też bardzo chciałam wszystkim podziękować za fajną atmosferę (no może z wyjątkiem pani kelnerki i darmowych występów pewnego stałego kenta ;) )

Myślę że takie spotkania w "realu" to wsparcie o wiele cenniejsze niż forum dlatego zachęcam też innych żeby do nas dołączyli następnym razem... nie ma się co stresować bo było bardzo sympatycznie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem zadowolona że was poznałam! w rezultacie się trochę zestresowałam tym spotkaniem ale spoko. pomyślałam że może znajdziemy jakieś zajęcie na następny raz jakieś gry albo coś, żeby rozładować na początek atmosferę :)

w ogóle całkiem inaczej na żywo rozmawiać niż przez internet, bo przynajmniej sie wie z kim się rozmawia :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×