Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Było bardzo miło, szkoda ze musialam wczesniej wyjsc ale dzis mialam na rano a ze jestem spiochem to lubie dlugo spac :lol: Obiecuje ze jak bedzie spotkanie w sobote to zostane nie tylko dluzej a nawet jeszcze po ;):D A-dzieki za podwiezienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, bardzo wam dziękuję, było super! Nie mogłam zostać do końca bo już padałam z nóg. Fajny bar, fajna atmosfera no i najważniejsze - nerwicowcy wśród nerwicowców. Oto nasze zdjęcie może jako zachęta dla kogoś kto nie przyszedł (hi a może się przestraszy bo jesteśmy jak w piwnicy po ciemku :lol: )

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, a czemu ty nie przyszłaś? I widzę że zniknął twój profil... :( coś jest nie tak.

1606110872_27pazdziernikamale.JPG.8da851acfe80e6e9661f8dcc3405dd3d.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeeee fajnie bylo was poznac i w ogole :smile:

w przyszlosci na pewno zostane dluzej i bardziej przechyle kielicha jakby byli chetni zwlaszcza bardziej przy weekendzie :mrgreen:

szkoda ze na zdjeciu nie ma wszystkich obecnych tego wieczora ale nastepnym razem sama postaram sie o to zadbac

ciesze sie ze pojawialy sie nie tylko nerwicowe tematy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pierwszej wizycie u psychiatry...Zapisała mi setaloft,zobaczymy jak zadziała.

Poza tym po kolejnej awanturze którą bez sensu wywołałam,rozstałam się z facetem definitywnie...W tym momencie mam wszystko w dupie,nie chce mi się żyć,mam zwalone życie...Gdyby nie Mała nie wiem co by było ze mną...Dla niej się staram choć czuję,że spadam w dół...Staram się przy niej nic nie okazywać,choć kiepsko wychodzi.Kocham ją nad życie i wiem,że dla niej muszę być silna,ale na razie nie umiem...Najchętniej bym zniknęła,zasnęła...Wszystkie objawy nerwicy się nasilają,dodatkowo czuję się jak w depresji,mam nadzieję,żę to minie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglaszam niniejszym wszem i wobec ze nastepny mityng anonimowych neurotykow odbedzie sie

19 listopada

w tym samym miejscu (czyli Qfajka ul. Sniadeckich 8)

o tej samej godzinie (czyli 18:30).

 

Dla przypomnienia mapka. Zapraszamy wszystkich! Gosciem specjalnym tego spotkania bedzie - wciacia!

MAP.jpeg.0937ef2fdf768ac67b34e44d7411ab49.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och nie

czemu stawiacie mnie w takiej sytuacji

robaki jedne

będę będę ale nie gościem specjalnym

tylko cichą myszą która schowa się gdzieś w rogu i sobie z wami pomilczy

jakby ktoś mógł wcześniej niż o 18.30 to byłoby super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja widzę, tydzień mnie nie było a tu tak się porobiło :P

 

i znowu spotkanko planujecie, więc tym razem postaram się wpaść wprawdzie znowu będzie w tygodniu ale co mi tam :D A ile osób było na tym ostatnim "zlocie", bo nie było już chyba tak kameralnie jak za pierwszym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×