Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, wysłałam chyba z 20 maili na prywatne skrzynki, już mnie ręce bolały ;)

Znamy się trochę, ja byłam na 2 spotkaniach. Większość z nas (w sumie wszyscy co byli) to młodzi ludzie. Ja mam 33 lata, chyba jestem najstarsza ;))

 

Aha, panowie w Qfajce nie zapewniają oświetlenia (bo tam się zepsuło w tym ciemnym kącie :( ) chyba w związku z tym przyniosę lampkę z domu bo przecież nie będziemy po ciemku siedzieć jak ostatnio!!! Ale jaja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczenia w grudniu? jakoś wcześnie. Nie ma sprawy, żadna obligacja, po prostu zapraszałam :)

Na pierwszym spotkaniu było 6 osób, potem chyba 9, potem 3 bo było w tygodniu, teraz chyba się szykuje wyższa frekwencja... ale to jest trudno powiedzieć ile osób przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja oczywiście żartowałem - piszę by uniknąć zbędnych pytań. Jak jest grupowe spotkanie czy grupowa terapia to niekoniecznie musi się z innymi grupowymi rzeczami kojarzyć.

 

Co ważne - nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jak ktoś chce to może wpaść i tylko tak sobie posiedzieć. Nie ma obowiązku mówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem jest impreza niedaleko może kogoś zainteresuje http://www.remont.klub.waw.pl/niedziele.php
to co szklaneczka czegos mocniejszego i na tance ;)

a tak serio to ja jeszcze nie wiem czy bede

mam zaplanowane niedzielne zakupy (xD) i w pn musze rano wstac

jakby co to zycze wam milego wieczoru :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita dzieki za info na priv ;) ale mam pytanko :) Wy się już znacie? i w jakim jesteście wieku :roll: ja mam 25 lat
Ja jestem grubo po czterdziestce, mam fryzurę "na pożyczkę", brzuch w stanie wypukłym, drugi stopień zeza dośrodkowego, mam stopień podszeregowego rezerwy i trzeba przyznać, że sowicie śmierdzę. W każdym razie wpadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jesteście!! co to za wykruszanie się? Co z was za nerwusy? Czekam na prawdziwych nerwicowcow co przyjda na nerwicowe spotkanie ;) Agusiaww na pewno bedzie i ja tez, zlozymy sobie zyczenia przedswiateczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co marudzic na forum, tylko trzeba przyjsc :)

Mi sie juz w Qfajce przestaje podobac, bylo tam zimno, ciemno i jak w piwnicy. Jesli ktos z was bedzie mial ciekawy pomysl na miejsce spotkan, to dajcie znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mnie się dni pomyliły i myślałam,że to w przyszłą niedzielę...Aczkolwiek skoro było w tą to i tak bym nie była bo miałam zjazd na uczelni :(

No cóż,do następnego w takim razie :smile:

 

Ja jak już mówiłam proponuję kwinto,jeśli spotkanie zaczynałoby się o 17 - 18 to na pewno będą miejsca,a tam na górze jest taka kameralna salka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×