Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że Bunny awansowała na moda,mam nadzieję,że po znajomości będą jakieś ulgi ;)

Byłam wczoraj na konsultacji u pani dr. byłej wieloletniej pracownicy IPiN.Mam isć na terapię grupową,idę prywatnie(ona robi tam terapię na dewajtis) bo boję się stracić pracę...Ale w razie czego słożę też skierowanie na sobieskiego.Poza tym poza stwierdzoną silną nn mam stwierdzone zaburzenia osobowości,nie bardzo wiem o co chodzi...Mam koniecznie zrobić tomografię głowy,wstępnie rozmowiałam z lekarzem u nas i jeśli prof.się zgodzi to położą mnie u mnie w szpitalu i mi zrobią...Obie lekarki dziwiły się,że nikt gdy stwierdzono u mnie adhd nie zrobił mi tomografi.No cóż,lepiej późno niż wcale.Boję się,coraz bardziej mnie to wszystko przeraża...Terapia,leki,diagnozy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie;) Przygarniecie mnie na Wasze spotkanko? :D może zanim podejmiecie decyzję napiszę troszkę o sobie, choć już jestem tą chorobą tak zmęczona że najchętniej to już bym o niej całkowicie zapomniała ale z drugiej strony może to dobry znak? bo jak to w OCD jak coś się na maksa uprzykrzy to mija więc może i nade mną zaświeci słoneczko. Wogóle jak Wy to robicie że mimo choroby każy z Was jakoś tam się realizuje, dotrzymuje terminów itp. Ja mam z tym straszny problem. A więć kilka faktów z mego życiorysu. ur.10.08.1984, objawy OCD chyba od zawsze, ale te połączone z lękiem i niesamowitym przymusem od 13roku życia, w leczeniu od prawie 5 lat. Choroba objawia się przede wszystkim obsesjami, najpierw miałam obrzydliwe i brutalne wyobrażenia na temat bliskich osób, teraz mam takie okropieństwo że ciągle się obawiam że komuś nie pomogę tzn. mój tok rozumowania jest taki-w 100licy są tysiące żyjących osób i w każdej chwili ktoś umiera, a więc i ja mogę się natknąć na ten moment umierania(a właściwie moment gdy jeszcze można pomóc). Nie chodzi mi o sytuacje takie jak wypadek, zasłabnięcie na ulicy bo to widać ale jak np. idę chodnikiem to zaglądam do prawie każdego samochodu bo przecież włąśnie w tym aucie może ktoś dogorywać;( makabra. Dlaczego więc chcę się z Wami spotkać? a więc po pierwsze: poznać wspaniałych wrażliwych ludzi, po drugie:nie czuć się taka samotna wśród normalnych, a po trzecie: chodziłam na różne terapie w tym też grupowe. Przeszłam nawet taką stacjonarna trzy miesięczną ale mankament tego był taki że były w tej grupie osoby z różnymi zaburzeniami osobowości i w gruncie rzeczy dalej czułam się "nietypowa" i niezrozumiana. Więc wizję mam taką jakbyśmy zebrali się naszą grupą nerwicowców i poszukali potem jakiegoś terapeuty to mogłoby z tego wyjśc coś fajnego;) oczywiście to plan dalekosiężny takie moje małe marzenie;) pozdrawiam cmokaski;*** ps. mam niesamowity problem z okazywaniem emocji na pozór jestem wesołą, roztargnioną dziewczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilannah10, witaj :) zapraszamy! Nie wiem dokładnie ile będzie osób i z jakimi zaburzeniami - ja na przykład zachorowałam na "lęk napadowy" czyli napady paniki, różne somatyczne problemy mialam. Jednak kompulsji jeszcze nigdy nie miałam (ale co tam, jeszcze całe życie przede mną :mrgreen: ) i też chciałam się spotkać z podobnymi sobie... więc zapraszamy do naszego grona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow widze, że się spotkanie paranormalnych szykuje? a gdzie i kiedy mozna wiedzieć???

Babooshka, byłoby fajnie gdybyś przyszła! Ja myślałam że będę z wami oblewać mój licencjat, ale właśnie sie okazało że mi go przenieśli na 20-go listopada :cry: więch pewnie zajrzę tylko na chwilę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślimy o sobocie 12 grudnia, z racji tego żeby nie było to przed samymi świętami. Więc kto może to 19 listopada, a kto nie może niech sobie już zaklepie następny termin, będziemy jeść makowca itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×