Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nastepne spotkanie uskutecznimy 31 października w sobotę? Kto chętny? :lol:

 

Jak łażę po mieście to się zawsze zastanawiam a może by tak tutaj nasze następne spotkanie... miejsc jest dużo a jakoś nie wiem które zaproponować. Żeby było zacisznie.

 

Co do 31-go to nie mówię tak nie mówię nie. Zwykle z rodziną jeździmy na groby więc może być tak że będę gdzieś w rozjazdach, trudno mi teraz powiedzieć.

 

Jeden - z nas każdy na jakimś etapie przechodził kontakt ze specjalistą, więc ja cię nie będę wspierać w omijaniu psychologa, raczej prędzej czy później lepiej to zrobić bo po co się męczyć? A o tej wizycie nikt nie będzie wiedział, po prostu pójdź i powiedz o co chodzi. Np. na Mariańskiej jest przychodnia, ale czeka się ok. miesiąca więc możesz się zapisać teraz. Albo w swoim rejonie może lepiej. Jakiej diagnozy się boisz? Najprawdopodobniej powiedzą ci "zaburzenia lękowe" i tyle, to jest naprawdę popularna choroba dotyka wielu osób. A diagnozy nie stawia psycholog tylko psychiatra czyil lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy w halloween sie chcecie spotkac :mrgreen:

nie mozna wczesniej jakos?

jak szukacie fajnego lokalu to polecam qfajke - tez na pl konstytucji

kameralnie-jest jedna fajna miejscowka na kilka osob odizolowana trochu od reszty sali

na spotkaniach z moja byla grupa terapeutyczna sprawdzala sie znakomicie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tu nowa, z checia sie spotkam bo w Warszawie czuje sie strasznie samotna,jak dla mnie to moze byc gdzies wiecozrkiem, z dobrym dojazdem,

i mam nadzieje ze to bedzie wsparcie, a nie wzajemne dolowanie sie...bo dolowania mam juz dosc.

pozdrawiam,

wiec ustalmy konkretnie czas i miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o mnie chodzi to może być w tygodniu tak ok 19ej, tylko że wtedy na pewno nasze spotkanie nie będzie trwało 4 godzin (jak ostatnie :D ) tylko góra 2, co do miejsca to pola mokotowskie, czy pl konstytucji są dobre bo jest dobry dojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to 27 pażdziernika, teraz miejsce :) ja jednak bym obstawala przy Placu Konsytucji w tej Qfajce, w koncu to centrum, kazdy bedzie mial w miare blisko (ja jade 45 minut do centrum) takze w sumie dla mnie to moglo by byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qfajka jest na sniadeckich 8

to przytulna knajpa z klimatem 'a la stare meble 8)

co do parkowania to moze by sie cos znalazlo blisko bo znajomy ostatnio parkowal kilka krokow od wejscia

tylko tam miejsce lepiej byloby wczesniej zarezerwowac (jest tylko jedno na wieksza ilosc osob) choc w sumie w srodku tygodnia nie powinno byc problemu :?

ale gdzie kto woli - zeby nie bylo na mnie jak sie komus nie spodoba ;) ewentualnie zawsze mozna zmienic lokal jak cos

mi jest chyba wszystko jedno chociaz pol sie boje trochu bo za czasow mojego akademikowania na zwirkach zabili kogos w lolku czy innym i w ogole mam kiepskie wspomnienia :mrgreen:

ale gotowa jestem sie przelamac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×