Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

hej

zapisuje sie do Waszego klubu ludzi znerwicowanych, u mnie to juz trwa ok 10 lat i tak jak napisal 'jeden' mnie tez opoznila spolecznie.....ale to nie jedyna szkoda jaka mi wyrzadzila przez te lata.......

pozdrawiam

jeden: ja jestem w Twoim wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co, cisza w eterze? Po wakacjach może więcej będzie chętnych. Może ustalmy jakąś datę, proponuję 24 września - to jest czwartek. Jeśli chodzi o miejsce, to pomyślę o czymś w okolicach Metro Centrum.

 

Parę słów o mnie żeby było trochę wiadomo z kim rozmowa. Mam 32 lata, pracuję w biurze, studiowałam kulturoznawstwo. Pół roku temu dopadł mnie "lęk napadowy" czyli jakieś tam "zaburzenia lękowe" i na razie walczę bez pastylek ale nie wiem czy długo jeszcze wytrzymam. Ogólnie zawsze byłam nieśmiała i introwertyczna, ale w granicach normy. Chętnie się spotkam z osobami o podobnych problemach zdrowotnych jak mój... naprawdę dla mnie nie ma różnicy czy na spotkanie przyjdą osoby w wieku 18 lat czy 50, porozmawiam ze wszystkimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowala sobote w czwartek mam mase zajec nie wiem czy jednak bym przyszla, np sobota 26 wrzesnia na 16 -moze by przyszlo wiecej osob. Moze jakas knajpa przy Metro centrum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech widzę że coś mało osób tu zagląda, w każdym razie gdyby ktoś jeszcze tu zajrzał, to jesteśmy umówione na 26-go w sobotę, zapraszamy pozostałych chętnych. Pisałam PW na skrzynki osób które się tu odzywały.

 

W takim razie, do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Mi bardzo zależy na tym spotkaniu (może dlatego też że nie chodzę na razie na żadną terapię) i jestem nastawiona na tak jak najbardziej. Jedyny problem jaki widzę może być taki, że mam jeszcze 3 tygodnie urlopu do wzięcia, a mój chłopak ma wolne tylko do końca września, i namawia mnie żeby wyjechać gdzieś. Jako organizatorka bardzo bym chciała być na tym spotkaniu, ale urlop jest dużą pokusą i jeśli się tak przydarzy że wyjadę to mam nadzieję że mnie zrozumiecie i wtedy może za miesiąc uda się ustalić jakiś następny termin? W każdym razie na razie nie mam żadnego planu wyjazdowego, ale zaczynam o tym myśleć. Za co z góry przepraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mieszkam 40 km od warszawy i też chętnie bym się spotkała.

cierpiałam na depresje.po skończeniu brania leków miałam nawrót i ponownie wróciłam do leków. skończyłam je brać-wierzę,że na dobre-4 miesiące temu. ogólnie czuję się dobrze ale i tak temat depresji jest mi bliski.jak coś ustalicie to chętnie wpadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciacia jest juz ustalony termin 26.09 na 16.00 tylko knajpa jeszcze nie ale ja w piatek bede na studiach to sie przejde do takiej knajpo -restauracji w ktorej kiedys bylam, tam mozna zjesc tanio obiad i jest w centrum, napic sie piwka i sokow takze dam znac w piatek jak sie nazywa ta knajpa mysle ze tam byloby dobrze sa szerokie stoly i na pewno bysmy sie pomiescili. :) Ja tez choruje na depresje, w sumie mam stwierdzone zaburzenie lękowe z lekka depresja ktora mi sie poglebila po tym jak w pracy duzo pracowalam no i mialam problemy osobiste. Teraz biore leki i jest lepiej :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! ja może też wpadne, mam zaburzenia lękowo-depresyjne od roku nie biore leków za to chodze na terapie 2 razy w tygodniu co kosztuje mnie majątek :(

hmm zastanawiam się tylko czy w sobote w tym lokalu do którego ewentualnie pojdziemy będą wolne stoliki i czy nie bedzie za głośno zeby spokojnie pogadac, jak myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qfiateq czesc :) Ja bylam tam juz spory kawal czasu ale bylo fajnie poza tym oni maja ogrodek wiec jak bedzie cieplo to mozna posiedziec na zewnatrz, i muzyczka byla cicho wiec spokojonie mozna bylo pogadac. A ludzi bylo srednio, takze naprawde tam mi sie wydaje ze powinno odpowiadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaburzenie depresyjno - lękowe i choruje juz w sumie kilka lat dokladnie to prawie 10, z tym ze kiedys nie diagnozowali nerwic i depresji, najpierw mnie leczyli na nadcisnienie bo byly podobne objawy, pozniej na inne choroby az trafilam do swietnego specjalisty od chorob wewnetrznych i on mnie zdiagnozowal. Pozniej trafilam do psychiatry i lecze sie dopiero tzn biore leki dopiero od 5 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bede tam dzis po poludniu to sie zapytam czy mozna jeden stolik zarezerwowac -bo nie wiem ile oosb bedzie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Mozna zarezerwowac, nazwa to PUB 7 miesci sie na Placu Konstytucji 6.

 

[Dodane po edycji:]

 

Takze przypominam spotkanie 26 wrzesnia na 16.00 PUB 7 ul. PLac Konstytucji 6 na rogu :) od Metra centrum jedzie tam na pewno 4 tramwaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×