Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak postępować i zmienić ten uciekający czas?


Regina Sofia

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę pokrótce historię, może mi ulży i też mi dacie jakieś rady.

Kiedyś żyłam radośnie, bezproblemowo. Następnie wiadomo życie si zmienia, byłam w przemocowym związku, gdzie związek zakończył się poprzez wniesienie sprawy karnej.

Rok dochodziałam psychicznie do siebie oraz fizycznie (rehabilitacja, ból). Większość czasu byłam sama.

Po tym czasie dostałam nową pracę, nowe znajomości.

No i jestem sama, mam spokój - ale czuję, że czas mi się wymyka, ucieka- a ja nie potrafię poszukać by coś sprawiło mi radość, zajęła się czymś.

Nie chodzi też o kwestie jakieś super finansowe, bo bogatą też nie jestem. I to jest jeden problem.

 

Drugi mam z mężczyznami, nie wiem czy na siłę szukam by z kimś być, by z kimś przebywać, ale niestety wszystko kończy się na ogół na łóżku -bo większość spotkań się tam kończy, nie wiem czy to dlatego, że bliskości mi brakuje, odrzucenia (że teraz sama).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Regina Sofia napisał:

ale niestety wszystko kończy się na ogół na łóżku -bo większość spotkań się tam kończy

 

Doprecyzuj proszę. Umawiasz się z kimś, powiedzmy, na randkę, a większość z nich (tych randek, jako pojedynczych) kończy się w łóżku, czy kilka spotkań prowadzi ostatecznie do łóżka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎09‎.‎09‎.‎2019 o 09:54, Lunaa napisał:

@Regina Sofia nie zbudujesz związku z żadnym mężczyzną gdy tak łatwo dajesz mu się złapać. 

Byłaś u psychologa? Przepracowałaś ten trudny okres w swoim życiu? 

Przepracować tzn co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×